Arama sonuçları

1. Funlu

Master page

Arkadaşlar master page ile bir şablon oluşturdum sayfa numaraları vs. Fakat normal sayfaya geçip çalışınca örneğin tam sayfa bir resim yerleştiriyorum sayfaya ve sayfa numarası vs. şablonun üstte olmasını istiyorum bunu yapmak için master pageden sayfaya müdahale etmek için açıyorum ve resimi...
  2. Funlu

Çizgilerden zemin

Arkadaşlar resimde görüldüğü üzere indesign de zemin yerine şeklin içini çizgilerden nasıl oluşturabiliriz? Şimdiden teşekkürler..
  3. Funlu

Gazete için mockup

Arkadaşlar Resimde görüldüğü üzere bir gazete mockupu. Fakat ben bir türlü kendi gazetemizi bunun içine yerleştiremedim. Konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.... Mockup link: main.zip download for free on file share letitbit.net
  4. Funlu

Günün Her Vakti Fotoğraf Çekimi

Sony'nin avrupa sitesindeki Uygulamada seçtiğiniz manzara görüntüsünün günün her diliminde çekilen fotoğrafları mevcut.Bunuda mausenin tekerleğini hareket ettirerek görebilirsiniz. http://www.sony.net/united/clock/********s/
  5. Funlu

Kütük :)

1350 liradan 945 liraya düşen kütük :)
  6. Funlu

Gazete ve Dergi için fontlar

http://www.dosya.tc/server25/b15UR5/newspaper.zip.html
  7. Funlu

İndesign Cmyk renk paleti

Arkadaşlar İndesign için CMYK ya çevrilmiş renk paleti isteyen kullanabilir. BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ
  8. Funlu

Vakıfbank Dax font ailesi

Arakadaşlar Vakıfbank'ın şuan kullandığı font Dax font ailesi TIKLA İNDİR
  9. Funlu

Star Gazetesinde Kullanılan Font Ailesi

Arkadaşlar Star gazetesinin başlıklarda, spotlarda kullandığı fontlar. Türkçeye çevirdim fontları. Türkçe karakterlerde sıkıntı yoktur yani. http://www.dosya.tc/server25/DKsZPk/clant_rk_e.zip.html
  10. Funlu

İndesign Cs6 yazı alanı sorunu

Arkadaşlar Cs 5.5 de yazı alanını daraltıp açtığımızda yazı şekle göre akıyordu nasıl sığacağını görüyoruz. Ama cs6 da bunu bir türlü göremiyorum metin alanını küçültüp büyültüyorum ama yazılar şekle göre akmıyor ama mous u bırakınca geliyor yazı. Biraz karışık oldu heralde resim koyayım alta...
  11. Funlu

10.000 TL Ödüllü Malatya Belediyesi Logo Yarışması

Malatya’nın Büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte büyük heyecan yaşanırken, Malatya Belediyesi Büyükşehir amblem.logosu için yarışma düzenliyor. Malatya Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Amblem.Logo Tasarım Yarışması düzenlendiği belirtilerek...
  12. Funlu

Paner Sorunu Acil Yardım

Arkadaşlar Birden bire ne olduysa anlamadım yazı metnini seçtikten sonra karakter ve paragraf panellerinde özellikler açılmıyor. Yardıma ihtiyacam var. [/url][/IMG]
  13. Funlu

İndesign aydınger çıktı sorunu

Merhaba arkadaşlar küçük bi sorunum var ve işin içinden çıkamadın indesign de yaptıgım gazeteyi aydınger e döküyorum siyah-beyaz sayfalarda sorun yok fakat 4renk çıkan sayfalarda aydıngere çıktı aldıktan sonra basılan gazete çok kötü görünüyor resimlerdeki tramlar belli oluyor Çıktı alırken...
  14. Funlu

İndesign paragraf sorunu

Merhaba arkadaşlar bir test kitabı için soruların resimdeki gibi görünmesini istiyorum. Fakat paragraf ayarlarından bu sonucu bir türlü alamadım. Bir çözümü varmıdır acaba?
Yukarı Alt