Arama sonuçları

1. sexen6

En İyi Karelerin Hangi Fotograf makinesiyle cekebilirm ?

saucy ninde dediği gibi. EN İYİ KAREYİ diyerek başlarsanız kimse size makina konusunda yardımcı olamaz. ama kaliteli derseniz iş değişir. profesyonel-yarı profesyonel sınıf bi body ve ileri seviye bir objektif işinizi her halukarda görecektir. tabi çekiceniz konu ve mekana göre de diğer tür...
  2. sexen6

Grafik Çalışmalarım-C3S4R3T

arkadaşlar merhaba. konudaki yorumları okudum. bilmiyorum bana söz düşermi bu konu hakkında ama söylemek istediğim bikaç şey var. bende acemi olarak grafikerlik ile ilgileniyorum. buradaki özgürce rahatça konunulmuş olan çalışmalar gördüm. bende yapılan hoşgörülü yorumları okudum ve kendim için...
  3. sexen6

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

@aDoBe yardımın için çok teşekkürler üstat. o işi hallettim. tek tek değiştirdim. vaktinde işi yetiştirdim. şimdide sendika logoları lazım. internette de bulamıyorum. çizmek için baktım o da yok. yardımcı olur musunuz.sendikaraı aşşağıya sıraladım. jpeg olsa da olur. çizerim. yeterki görünsün...
  4. sexen6

arkadaşlar benim bu bahsettiğim sorunum devam ediyor. yani çalışmadaki siyahları değiştiremiyorum. bahsettiğiniz yol işe yarıyor fakat birazını değiştiriyor. içerisinde daha siyah çok var. ama değiştiremiyorum. renk siyah değil diye düşündüm. mixer den baktım K yı 100 olarak gösteriyor. ama...
  5. sexen6

renk paletine nasıl kayıt yaparım ?

arkadaşım kaydetmek derken renki sağ taraftaki palete eklemekten bahsediyorsan şöyle yapıyorsun. bir objeyi seçtiğinde onun rengi (vektorel ise tabi) sağ alt köşede görünüyor. altlı üstlü 2 renk vardır. üsttekine 2 kez tıkladığımızda mixer açılıyor. ordan rengimizi kodluyoruz ve add to palette...
  6. sexen6

SUPER CLIPARTLAR KACIRMAYIN--Bee-Line Color - vector Clip-Art. CD1

emeğine sağlık arkadaşım. çok güzel bir arşiv gerçekten de
  7. sexen6

teşekkürler arkadaşım. epey teşekkürler...
  8. sexen6

selam arkadaşlar. çok acil ihtiyaç. metrelerce baskım var ama kaldım. benim sorunum şu. siyah rengini maknam bozuk basıyor. benim de siyah rengini değiştirmem gerekiyor düzetebilmem için. acaba çalışmayı seçtiğimde sadece bütün siyah renkleri kolayca değişterebileceğim bir yöntem var mı. yani...
  9. sexen6

Yardım

abi bissürü teşekkür ederim yaf. essahtan bak.
  10. sexen6

2008 takvim

teşekkürler. arkadaşlar takvim yapmak için corel de visual basic den yararlanabiliyoruz. hemde gayet güzel çeşitleri var. tek sayfada ayrı ayrı sayfalarda. gerçi değişiklik ihtiyacı var tr ye çevirmek için. her yıl yenisini bulamayabilirsiniz. ama corel bizlere hepsini sunuyor...
  11. sexen6

Resimlerin kenarını kıvırma...

çok teşekkürler. emeğine sağlık
  12. sexen6

İşinize yarayabilecek TAM 10.000 FONT !!!

elimde çok fazla yazı fontu var. ama bana daha çok türkçe karakterleri destekleyen yazı fontları lazım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. emeğine sağlık. yinede çok teşekkür ederim.
  13. sexen6

coreldraw da vector resim yapmak kylie minogue

çok güzel . emeğine sağlık...
  14. sexen6

coreldraw da yazı içerisine resim eklemek

bek teşekkür ederim yaa. çok güzel. daha neler öğrenicez bakalım. emeğine sağlık ...
  15. sexen6

Yardım

arkadaşlar merhaba. Photoshopta bir çalışmayı Png olarak kaydettiğimizde Corel de kullanabiliyorz. zemini olmadan tabii. ama bazen bunu yapamıyorum. yani png çıkmıyor. bunun nedeni ne olabilir. konuyu daha açık bir şekilde yazıyorum. corelde soldurmak istediğim bir vectorel çalışmayı Eps olarak...
  16. sexen6

coreldraw da yazıya perspektif wermek.

çoooook teşekkür edrim. saolun. daha önce de dediğim gibi sizler mübarek insanlarsınız. emeğine ve ellerinse sağlık.
  17. sexen6

Adobe Photoshop Kısayolları !!!!!

teşekkürler paylaşım için... ama benim sormak istediğim bir konu var. pen tool ile çiziyorum ve path dan select yapıyorum ve yeni bir layer açıp içinde şekli oluşturuyorum. seçim işleminin kısası nasıl oluyor. bu konuda yardımcı olabilir misiniz???
  18. sexen6

coreldraw patterns

:) bi de ben bakiim. paylaşım için çok teşekkürler. sizler çok mübarek insanlarsınız. :)
  19. sexen6

İhtiyaç

benim elimde olan bikaç tane var. tek sayfada kaydedip upload ettim. buyrun ----indir---- rar şifresi: www.grafikerler.org
  20. sexen6

İhtiyaç

çok teşekkür ederim. çok saolun. hemen alıyorum.
Yukarı Alt