Arama sonuçları

1. A

ÇOK Özel SEÇME FONLAR

teşekkürler güzel çalışma oldu
  2. A

10000 den fazla veya yakın Photoshop Gradients

10000 Photoshop Gradients mükemmel teşekkürler paylaşım için
  3. A

130 Tane Web 2.0 Tarzı Gradient

gerçekten güzel
  4. A

Photoshop ile Beden Tipografi Çalışması Yapma

güzel bir çalışma emeğine sağlık kardeşim
  5. A

Photoshop ile 3D Çizim Yapma

teşekkürler videolu anlatım olduğu için daha kolay anlayabiliriz
  6. A

A'dan z'ye photoshop görsel anlatımları topluluğu

photoshopu çözmeye anlamaya bir ömür yetermi bilinmez ama sayenizde kendimizi oldukça geliştiriyoruz
  7. A

Photoshop'ta klasör içindeki resimleri katalog oluşturma (Videolu Anlatım)

teşekkürler yararlı bilgileriniz için
  8. A

Photoshop'ta layerları, objeleri hizalama teknikleri (videolu)

teşekkürler arkadaşım güzel paylaşım olmuş faydasını göreceğimden eminim
  9. A

ohm eğitim danışmanlık afiş deneme

nacizana fikrim yazılar farklı yazı tipi kullanarak kalılaştırabilir daha dikkat çekici yazı tipi kullanabilirsin genel olarak güzel olmuş alt taraftaki yazı ve resmin biraz daha ortalanması daha güzel olacağı kanaatindeyim ama tebrikler güzel bir çalışma
  10. A

Çocuk İstismarı

tebrikler bu konularda fazla detay iyi değil diye düşünüyorum
  11. A

Yamaç paraşütü şenlikleri afişi

resmin üzerindeki yazı silik olmuş tam okunmuyor daha canlı olursa net görülür
  12. A

"Canlı yayında cevaplıyor" Afiş çalışması

photoshop kadar mükemmel bir program görmedim sürekli yeniliyorlar. photoshopun tüm özelliklerini bilen kimse olduğunu yada tüm özelliklerinitam anlamıyla anlayarak uygulayan kimse olduğunu düşünmüyorum. sürekli yeni bir şeyler ekliyorlar o özelliğe girip o şunu şöyle yaparsam şu şekildede...
  13. A

Cedric ve Ben :D Toplamadır

kısa sürede can sıkıntısından bunu yapıyorsan zamanın bol olduğunda neler yapacaksın kimilir tebrikler
  14. A

flowers kapak

güzel olmuş emeğine sağlık ama madem sen yapıyorsun flowers yerine çiçekler yada çiçeğin ismi yani türkçe kelime olmasından her zaman yanayım tabi bu benim şahsi fikrim :)
  15. A

web sayfası tasarımı

photoshopta yapmana rağmen oldukça güzel olmuş. tasarım sizin için arka planda ise webpage maker yada wordspress te sürükle bırak mantığı ile kod bilmedende mükemmel siteler yapılabilir
  16. A

Web Arayüz Çalışması

kırmızı ve beyaz kullanman güzel olmuş kırmızı insanları çeken bir renk adeta tıklamaya teşvik eder :) sade hoş güzel tebrik ederim
Yukarı Alt