Arama sonuçları

1. L

Vector Logo Arşivi TAM 82.000 ADET

Hocam çok sağol lakin link hata veriyor.Bir ilgilenebilir misin sana zahmet.
  2. L

Hazır Desenler

Paylaşımın için teşekkür ederim değerli kardeşim İnşaallah iner ve işimize yarar Çok Sağolasın
  3. L

Emprime Soru - cevap

hocam teşekkür ederim lakin istediğim sonucu alamadım.sanırım yanlış anlattım.şöyle söyliyeyim.ben bir alanın etrafını path ile çizdikten sonra ona rengi nasıl vereceğim.ayrıca o alanın içindeki yuvarlak kısımları bir türlü konvert edemedim photoshop ta.
  4. L

Emprime Soru - cevap

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle burada yapmış olduğunuz bilgi paylaşımından dolayı heppinize teşekkür ve de takdirlerlerimi sunarım. Ben desen baskı işine yeni girmiş biri olarak şu soruyu sormak istiyorum. Photoshop'ta path ile çizmiş olduğum bir desenin alanının içindeki yuvarlakları dış çizgi...
  5. L

emrime desen hazırlanışı

Arkadaşlar ben desen işinde yeniyim.Takıldığım konu şu. Bir koyu rengin içindeki açık renkleri nasıl ayırt edebilirim.Mesela koyu sarının içinde açık sarı,gri ve siyah renkler var.Bunları da path ile mi çizmem gerekir.Ben özellikle bu araba desenlerinde çok zorlanıyorum.Zira iç içe renkler çok...
  6. L

desen tarama ve çalışma stilleri

Arkadaşlar ben iç içe olan renkleri çözmede çok sıkıntı yaşıyorum.Mesela bir renk koyu sarı onun içinde de saçık sarı,giri ve de açık siyah renkler var. Onları nasıl çalışmam gerekebilir.İlginiz için şimdiden sağolun
Yukarı Alt