Arama sonuçları

1. W

İnternetteki en iyi 80 photoshop yazı efekti !!!!!!!

emeğine yüreğine sağlık çok teşekkürler mükemmel ötesi anlatım mükemmel ötesi paylaşım;)
  2. W

Film Afişi

güzel olmuş ellerine sağlık bence hiçbir oynama yapmana gerek yok;)
  3. W

yaratıcı resimler

4. W

meslek eğitimi hakkında bilgi

kesinlikle katılıyorum satrol sana.. Eğer siz verimli bir eleman olursanız kimseden size zarar gelmez.. ;)
  5. W

meslek eğitimi hakkında bilgi

Aramıza hoşgeldiniz öncelikle; Grafik Tasarımı Hakkında Bilgi; Grafik tasarımı iletilmek istenen bir mesajın eldeki objeler kullanılarak belirli bir düzen içinde birleştirilip iletilmek istenen kişiye ulaştırmaya hazır hale getirilmesidir… Elimizdeki objelerimizde fotoğraf, resim, metin, hayal...
  6. W

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

hakikaten güzel bir anlatım tebrikler ayrıca çok teşekkürlerr adminim:)
  7. W

çizim vektör 2

paylaştığınız için çok teşekkürler..
  8. W

Beşiktaş Çalışmam :))

Biraz acemice açıkçası ama saygı duyuyorum tabi bir emek var ortada.. Bir kaç öneride bulunmak isterim size renk uyumları, tipografi, resimlerde yapılan atraksiyonlar, renk oyunları doğru yerlerde doğru şekilde ve uyumlu niteliklerde kullanılırsa daha iyi sonuçlar doğar iyi çalışmalar dilerim...
  9. W

logo

bende çok beğendim çalışmalarınızı renk uyumları tipografi çok doğru kullanılmış başarılarınızın devamını dilerim.
  10. W

Tellioğlu Inşaat - Trabzon Isimli çalışmam

sade ve anlaşılır olmuş tebrikler..
  11. W

Grafik Tasarımları ile ilgili kullanabileceğiniz Arkaplanlar burada...

muhteşem bir paylaşım tebriklerr vee teşekkürler:)
  12. W

güzel bi resim

mükemmel bir görüntü Çok teşekkürler
  13. W

çiçek resimleri

paylaşım için teşekkürler..
  14. W

Pablo Picasso

rica ederim exorcims...
  15. W

Slm

hoşgeldiniz...
  16. W

Pablo Picasso

Hayatı Picasso 25 Ekim 1881' de Malagaa, İspanya’da doğar. Babası bir resim öğretmenidir.Küçük Picasso'daki yetenek kısa sürede keşfedilir. Pablo Picasso, yazı yazmadan önce resim yapmayı öğrenir.1895'te Barcelona Güzel Sanatlar Okulu'na girer. 1901' den itibaren anne soyadı olan Picasso'yu...
  17. W

Resimlerin kenarını kıvırma...

Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için..
  18. W

Merhaba

hoşgeldiniz aramıza.
  19. W

Gustav Klimt

Klimt 14 Temmuz 1862'de, Viyana yakınlarındaki Baumgarten kasabasında, Ernst ve Anna Klimt'in ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Altın ve gümüş oymacısı olan babası, ailesini kıt kanaat geçindirebiliyordu. Klimt'in çocukluğu fakirlik içinde geçti. 1876-1882 yılları arasında Viyana Uygulamalı...
  20. W

İstanbul Çalışması

Başarılı Bir çalışma Tebrikler.
Yukarı Alt