Arama sonuçları

1. İ

wilcom hakkında

Üstad test ettim onaylaım. kurulumu hakkında açıklayıcı bilgi içinde mevcut fakat ingilizce. kurulumu biraz zaman alıyor. ama ben bu kıt aklımla birşeyleri atlıyorum sanırım. program kurulduktan sonra bazı problemlerle karşılaştım. en önemlisi yavaş olması. ben sana katılıyorum ve tekrar...
  2. İ

Nakış deseni paylaşmak isteyenlerimiz

@ayse68ceyz arkadaş ben sana tavsiyemdir çeyiz de kullanacağın deseni işinden anlayan birine yaptır yada kullanabiliyorsan desen prog.larından birini kullan. ama resimden direk nakışa imkanı yok istediğin kalite ve düzgünlüğü bulamazsın. çeğiz işi emek işi. sen müşterinin binbir zahmet ile...
  3. İ

wilcom hakkında

Üstad emre kardeşim haklı. kural kuraldır. fakat ben internette şöööle bi sörf yaparken çok enteresan bir yazı okudum. aşşadaki linkler tamamen alıntıdır. konu ile nekadar alakalı bilmem. sen karar ver..... http://rapidshare.com/files/61080679/Wilcom_ES2006_Multilanguage_CD1_CD2.part01.rar...
  4. İ

bir beşiktaş çalışması

@Elvan Yıldız tabiiki üstad, ....
  5. İ

bir beşiktaş çalışması

@Yunus Emre Kale bu ne hız arkadaş. valla şeref duydum. vurguladığın noktalarda haklısın. bunları kontrol edememiştim. aslında benim bu desende asıl boyutla persfektif çalısması yapmaya çalışmıştım. alt dikiş dediğin gibi aslında renklere uydurulursa daha güzel olur. hatta desen o zaman...
  6. İ

bir beşiktaş çalışması

@Elvan Yıldız yazdıklarınızı iltifat olarak alacağım. çünkü daha çok yol katetmem gerektiğini düşünüyorum. ve teşekkür ediyorum. @Raif Can desen 10,45 x 14,18 cm boyutlarında olup desedeki sıklığı genelde 5 olarak yapmıştım.ayrıca alt tutturma dikişleride ilk rek yani siyahtır. eğer...
  7. İ

bir beşiktaş çalışması

buda benim çalışmam. profesyonel değilim. tüm eleştirilerinizi düzeltici yorum olarak bekliyorum. desen eos2 de cizildi. eos2 kullanıcıları desen üzerinde istedikleri düzeltmeleri yapabilirler. ayrıca dosyaya DST formatındada kaydettim.umarım beğenir ve kullanırsınız. tüm üstadlardan yorum...
  8. İ

en iyisi eos-3

evet daha iyi olduğunu iddia ediyorsan ayrıntı gerek. bence EOS3 ün tek artısı pul yapmasıdır. bu problemide EOS2 ile biraz daha uğraşarak gideriyoruz zaten....
  9. İ

e-o-s 2 eski sürüm mini mini 2ler hiç olmamış 3 ler

üstad süpersin uzun zamandır bu sitede dersler ve paylaşımlar için bekliyordum. şimdi takip etmekte zorlanıyorum.sayenizde buradan çok faydalı bilgiler elacağız. teşekkürler
  10. İ

verilmeyeni veriyom

@Elvan Yıldız Üstad verdiğini indirdim ve denedim. fakat pul yapıyor diyorsun ama dekoratif desenlere eklediklerini göremitorum. senin yaptığını bende kendi programımda yapmıştım. ama dekoratf desenlere kaydettiğimde atlama olması gereken yerde atlama gormeyip normal batış algılıyor...
  11. İ

bursa'da eos compucon kursu

@Nihal kush Arkadaş kesinlikle öğrenilmeyecek bir program değil. Yeterki azim et. Ben kimseden kurs almadım. ve böyle yararlı bir site de yoktu. ama başardım. Tam bir profesyonel değilim ama istediğim deseni yapabiliyorum.(aşırı detaylı olmadığı sürece) Bu arada site yöneticilerine ve emeği...
  12. İ

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

Bu arada ben ev tekstili ile uğraşıyorum. Küçük bir atölyem ve 4 kafalı 60*120 kasnaklı bir nakış makinem var. amatör olarak (kendi ihtiyaçlarımı karşılayabilecek kadar)desen çiziyorum. kullandığım program EOS2 . püf noktalar için profesyonel arkadaşlardan yardım bekliyorum. uzun zamandır EOS2...
  13. İ

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

Paylaşım için teşekkür ederim. Fakat dikkat ettim hep resimlerini yayınlıyorsunuz yaptuğınız desenlerin. bence burası bir paylaşım sitesi. yani elimizdekileri paylaşıp daha fazla bilgi ve belgeye ulaşmak için buradayız. Uzun lafın kısası yaptığımız desenleri belli formatlarda burada yayınlarsak...
  14. İ

Merhabalar (karalale)

Hocam ben sitenize yeni üye oldum. birçok forum sitesi gezdim. bir o kadar yardımını gördüm bu sitelerin. ama bu site için söylenecek her övgü azdır. nasıl överim bilmiyorum. hayal edemiyorum. yapabildiğim çok çok teşekkür etmekten ileri geçemiyor. gönülden TEŞEKKÜRLER aayrıca ben EOS2...
Yukarı Alt