Arama sonuçları

1. A

tabela tasarımı

bende arzu hanıma ve erkan beye tsk ederım ama arzu hanım sormak istediklerim olacaktı kasa olayı malzemeye göre değişir dediniz..müşteri geldi ve ışıklı bir tabela istedi ben tasarımı yaparken kasanın derınliğini nerden bilebilrirm .aslında siz bana konuyu söle bir toparlarsanız çok sevinicem...
  2. A

aaa logo programını kullananlar varmı ?

tşk ederım açıklama için...
  3. A

aaa logo programını kullananlar varmı ?

arkadaslar aaa logo programını kullanan arkadaslara bir sorum olacak..?programı logo tasarım sonrası kayıt yaparken arkayı nasıl transparan yapıyoruz? ve png fotmatında kayıt edince oluyor sadece png olarak kayıt edince baskıda sorun yaparmıyız ?? aklım karıstı ??:(
  4. A

tabela tasarımı

@Sedat Gül tşk ederim..bide tabelalarda kasalı kasasız fln oluyor..çalışmaları nasıl etkiliyor onu merak ettm
  5. A

tabela tasarımı

@Erkan_Nehir tsk ederim gercekten..en azından sabahtan beri bi cvp yazan oldu saolun
  6. A

tabela tasarımı

sanırım baya zor bi soru sordum .:)
  7. A

tabela tasarımı

arkadaşlar tabela tasarımının incelikleri nelerdir acaba ? pc ye oturdunuz müşteriniz geldi ..öncelikle müşteriye soracağınız bilgiler nelerdir? daha sonra tasarımın hazırlanısında dikkat ettiğiniz seyler nelerdir?nekadar pay bırakırsınız? daha dikkat edilmesi gerek seyler nelerdir. ?ısıklı...
  8. A

indesign de montaj için

ındesıng da montaj nasıl yapılıyor yani mümkünse fotograflı anlatım ile sunabilirmisiniz acaba?
  9. A

indesign de montaj için

kimsede yokmu arkadaşlar yardımcı olabilcek biri yokmu?
  10. A

indesign de montaj için

arkadaslar ındesign de montaj hakkında yazı var ancak elinde montaj için video anlatımlı ders varmı ?
  11. A

tabela tasarım dpı

hepinize çok tşk ederim saolun
  12. A

tabela tasarım dpı

tşk ederim çok saolasın cvp için ..bişi daha danışabilirmiyim?araç giydirmede aracı birebir ölçülendirdikten sonra onun dpı ayarı ile oynamamıza gerek yok değilmi yani 72 olarak kalmalı baskıya giderkende??
  13. A

tabela tasarım dpı

merhaba arkadaşlar tabela tasarımında dpı ayarları ve incelikleri ile ilgili biraz bilgi veririmisinz?
Yukarı Alt