Arama sonuçları

1. kursatarslan

Sıfırdan Bir Site Kuralım (Resimli Ders)

açıkçası ders hazırlamak konusunda pek başarılı değilim ve maalesef biraz yoğunum. herhangi bir eleştiri yapıldığında, "iyisini sen yap da görelim" demeyi pek olumlu bulmuyorum. örneğin bir filmi eleştirdiğinizde "iyisini sen çek", bir oyuncuyu eleştirdiğinizde "hadi sen çık oyna" gibi bir...
  2. kursatarslan

Hangi Vektör Programı?

indesign vektörel bir program değil ki?
  3. kursatarslan

Hangi Vektör Programı?

bu konuda tartışmayı bile yersiz buluyorum. illustrator forever :)
  4. kursatarslan

Gazete sayfa tasarımı yapan grafiker aranıyor

umarım geç olmamıştır, size e-mail attım.
  5. kursatarslan

Sıfırdan Bir Site Kuralım (Resimli Ders)

emeğinize sağlık. ancak artık tablolarla site yapmanın devri geçti. css kullanmak her zaman daha hayırlısıdır. yeni başlayanlar için dahi olsa tablolamanın önerilecek bir yöntem olarak değerlendirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. tabii emeğiniz saygıya değer.
  6. kursatarslan

Otobüs Reklam Uygulaması (İzmit Seyahat)

harika bir çalışma gerçekten. logonun, firmanın yaptığı işle bu kadar uygun olması gerçekten yaratıcı çalışmanın göstergesi.
  7. kursatarslan

bir türlü dekupe yapamadım....

quark8.0'de çağırdığınız image'i ctrl+t ile düzeneleme penceresine geldikten sonra runaround sekmesine tıklayın. orada "none" ya da "item" olarak gördüğünüz değeri "auto image" haline getirin. bu, beyaz zeminli fotoğrafları dekupe etmek içindir. bunun dışındaki dekupelerinizi photoshop'ta...
  8. kursatarslan

Erse Katalog iç sayfa çalışması

sağolun... firma onayladı, baskıya gitti. 70 sayfa bir katalog olduğu için arka plan alanını sabit uygulamalıydım. dediğiniz renk değişikliklerini de yaptım ama bütünlük içerisinde en uygunu bu oldu. teşekkürler tekrar yorumlarınız için, tabii baskıya gitti diye eleştirileri ve önerileri kesmek...
  9. kursatarslan

yorumunuz için teşekkür ederim.
  10. kursatarslan

arkadaşlar merhaba. siteye yeni katıldım. siteyi uzun süredir takip ediyor olmakla birlikte, bundan sonra görüş ve önerilerimi eklemek, görüş ve önerilerinizi ise almak ve kendimi mümkün olduğu kadar geliştirmek istediğim için aranıza katıldım. neyse... erse banyo ürünleri için bir katalog...
  11. kursatarslan

İlk Manipülasyon Çalışmam

eğer monitörden dışarı çıkan bir kadın figürüyse, yani doğru anlamışsam, sol bacağın nereden çıktığı belli değil. yani perspektif kötü olmuş. iyi çalışmalar...
Yukarı Alt