Arama sonuçları

1. A

merhabalar corel x6 da yazılar otomatik olara kendiliğinden convertleniyor

birinci kısmı yapıyorum 2 .kısındaki uyarı penceresi çıkmıyor
  2. A

bu seçenek nerdedir acaba yardımcı olursanız ssevinirim
  3. A

evet v 11 olarak kaydediyorum
  4. A

flash belleğe alıp başka pc de de baktım yine aynı şekilde convertli duruma dönmüş görünüyor acaba corelde otomatik bir ayarmı var çalışma bitince yazıları otomatik konverle gibi .anlamadım
  5. A

hayır direk arial fontu ile yazıyorum broşüğrün baskı aşamasına geldiğinde convertleyip matbaya veriyorum. yani sadece aril fontu olarak yazıp kaydediyorum şuan başka bir işlem yapmıyorum.pc yi kapatıp açınca bakıyorum yazılar convertlenmiş ve hiç bir düzelme yapamıyorum.
  6. A

corel x6 da tl simgesi kendiliğinden ? işaretine döndü

corel x6 da tl simgesi kendiliğinden ? işaretine döndü .ve bir sürü fiyat var hepsindeki tl işareti ? işaretine döndü bunu düzeltmenin bir yolu varmı.bildiğim kadarı ile word de şöyle bir komut vardı örneğin t harlerini r ye dönder coreldede böyle bir şey varmı.yardımlarınızı bekliyorum
  7. A

merhabalar corel x6 da yazılar otomatik olara kendiliğinden convertleniyor bu neden oluyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.bir broşür hazırşlıyorum ve bir çok yazı var yeniden yazmam çok zamanımı alacak ve o kadar zamanımda yok.acil yardımlarınızı bekliyorum
Yukarı Alt