Arama sonuçları

1. A

Logo calısması

LOGO Calısması
  2. A

Logo tasarımı

Logo Tasarımı
  3. A

Web sitesi ortaklaşa yapmak istiyorum

Merhabalar grafik tasarımcıyım (matbaa) sektöründe sektörel ilgili bi web sitesi yapmayı planlıyorum ilgilenen ler yazılım bilgisi olması gerekmekte beraber yapacağız ayrıntı için Alaaddin 0532 347 12 01. alaaddinkrds@gmail.com. Teşekkürler istanbul ikameti önemli
  4. A

Vanvey folyo stiker calşmam

Vanvey Folyo Stiker Calşmam ALD.
  5. A

Logo calışmam

Logo Calışmam
  6. A

Broşur çalışması ve aynı zamanda üretimi

Broşur çalışması aynı zaman yeni logo ALD Grafik Alaaddin 0532 347 12 01
  7. A

Grafik Dersi CorelDraw - Indesin Photoshop dersi verilir.

Grafik Dersi CorelDraw - Indesin Photoshop dersi verilir. Baskı Öncesi Baskı Sonsı Yapdğınız çalışmalar baskıya sorunsuz gidecek... İşin Mutfağında... Hafta Sonları. Garantili Alaaddin 0532 347 12 01 alaaddinkrds@gmail.com
  8. A

Deneyimli grafıker aranıyor ıstanbul

Deneyimli grafiker montaj bılgisi olan veya grafık proglarına hakim deneyimli grafker film ve ctp atolyesinde calışacak tel: 0212 613 34 80 -90 dızayn grafık topkapı - istanbul alaaddın karadas 0532 347 12 01
  9. A

Folyo ve oneway vision yapıştırabilecek eleman aranıyor.

2 m2 Folyo ve oneway vision yapıştırabilecek eleman aranıyor Yüksek bir yer değil. Merdivene gerek yok. Kasaya ve cam üzerine uygulama yapılacak. Ücret görüşülür. İSTANBUL ALAADDIN 0532 347 12 01 alaaddinkrds@gmail.com
  10. A

Imsakiye

Birbirinden güzel, kaliteli, kuşe, karton İmsakiyeler Uygun Fiyata Baskılı Paket Teslim Ayrıntılı bilgi ve Fiyat İçin; 0532 347 12 01
  11. A

grafik tasarım dergi gazte katalog vs. freelance

iyi derecede photoshop, indesign, illustrator, corel, freehand, programları kullanıyorum. Grafik tasarım - freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum bircok işde imza bulunmaktadır. Benimle calışma ayrıcalıktır. 0532 347 12 01 alaaddinkrds@gmail.com
  12. A

Grafıker (yardımcı)

CTP ve FILM ATOLYESİNDE BASKI ONCE GRAFIKER, MAC & PC ORTAMINTA CALIŞABİLECEK, OTOMATİK MONTAJ PROGRAMINA HAKİM, MONTAJ, BECERİSİNE SAHİP YADA YATKIN, FREEHAND, ILISTROTOR, INDISING, COREL, PROGRAMLARA HAKİM PS. PDF. GİBİ KAVRAMRAMLARINI BİLEN, GRAFİKTEKİ DOKUMAN HATALARINI COZEBİLEN...
  13. A

ESEN GRAPIC e baskı oncesi GRAFIKER

ESEN GRAPIC e baskı oncesi GRAFIKER, 1 grafiker (mac, montaj bilgisine sahip) Tecrübeli; 2 CTP de calışacak Personel Tecrübeli tecrübesiz 3 Yetiştirilmek üzere CTP de calışacak Personel İKİTELLİ Alaaddin Karadaş Tel: 0212 549 22 27 0530 763 92 85
  14. A

ESEN GRAPIC e baskı oncesi GRAFIKER ikitelli ist.

ESEN GRAPHIC ke Baskı Öncesi Deneyimli Grafiker Mac - ve PC Kullanılabilen Ağırlık tercih MAC ve Montaj Bilgisine sahip ve otomotik montaj programına Prepse Hakim İKİTELLİ - İST. www.esengraphics.com Tel: (0212) 549 22 27 BİLGİ İÇİN Alaaddin KARADAŞ 0532 347 12 01 Teknik SORUMLU
Yukarı Alt