Arama sonuçları

1. D

beach life kapak tasarımı 02

Gece'den beri bunu anlatıyorum bende. :) Teşekkürler.
  2. D

Lütfen söylediğinizle çeliştiğinizi kabul edin. benim söylediğimi evirip çevirip laf kalabalığı içinde tekrar bana söylemişsiniz. Ve bu konuyu kapatalım... Bu benim tasarımım. Beğenip beğenmemek size kalmış. Not: (Birçok gazete ve dergiye baktiğınızda, hep aynı fotoğrafı ve (belki) farklı...
  3. D

Neyse diyerek geçiştiriyorsunuz ama... eğer gerçekten bir ajansta çalışıyor olsaydınız, "eğer bir ajansta çalışıyorsanız" diye bir cümle kurmazdınız... ayrıca ; 1- zaten istanbulda izin alınmadan kurumsal işlerde habersiz fotoğraf kullanılmaz. 2 - ayrıca kimse size neden aynı resmi kullandın...
  4. D

Fotoğraf / resim polemiği yaratmaya gerek yok. Farklı dizayn uygulamak bir tasarımcının görevidir elbette. Farklı "fotoğraf" bulmak değil. Aslolan tasarımsa eğer aynı font ve aynı logotype ta kullanılabilir. Tasarım sadece font ve logotype tan ibaret değildir. Bunu sizin biliyor olmanız gerekir...
  5. D

Size katılmıyorum. Araştırmacılıkla ilgili bir durum değil. Daha önce kullandığım resimdi. Aynısını kullandım. Başka resimi olsa ne olacak ki? Önemli olan kişiyi vurgulamak.
  6. D

beach life kapak tasarımı

Teşekkür ederim.
  7. D

beach life 01

Uyguladım. Teşekkür ederim.
  8. D

beach life 01

Bir çalışma hazırladım ancak eklenti yükleme yetkim olmadığı için ekleyemiyorum. Yardımcı olurmusunuz?
Yukarı Alt