Arama sonuçları

1. levolemanyak

330 adet seçkin font

link çalışmıyor malesef
  2. levolemanyak

Grafik-Tasarımcı aranıyor, İstanbul Avrupa Yakası

bu ne ilanı tam olarak grafik tasarımcı mı arıyorsunuz yoksa pazarlama elemanı mı?site yönetimi bu tür ilanları lütfen denetleyelim bizler hamal değil grafik tasarımcıyız küfür gibi ilan yayınlanmış.
  3. levolemanyak

Bir reklam müşteri tarafından nasıl berbat edilir...

hemen hemen hepimizin başına gelen bir şey malesef daha kötüleride var "lan yılmaz biz bunu evdeki bilgisayarda yapamaz mıyız?" gibi... reklam amacına uyamış reklam kalabalık ama boş olmuş ne anlattığı ne reklamı olduğu bile belli değil üstelik mesaj versin istenmiş ancak bu mesaj veren...
  4. levolemanyak

E-mail reklam çalışması

merak uyandırma işi için hasan bence reklam türlerini biraz okuman gerekir nitekim burda konseptin tamamını bilmeden afiş üzerine konuşmak anlamsız konseptte doğru olabilir hatta reklam türleri içerisindedir mesaj veren reklamlar o yüzden amacına ulaşmış gibi geldi bana
  5. levolemanyak

E-mail reklam çalışması

ufak bir görsel hata var hocam oda topacın suda kırılmış olması gerekirdi
  6. levolemanyak

Yaptığım ilk logo

en azından hayal gücün başlangıç için gayet başarılı devam etmelisin
  7. levolemanyak

Sizce Hangisi ?

tek renk siyah olan hoş .
  8. levolemanyak

Joes Pollo / Logo Çalışması

çok hoş emeğinize sağlık
  9. levolemanyak

protet logo tasarımı

elektrikçi logosu gibi olmuş
  10. levolemanyak

İlk Logo Çalışmam

düşünce güzel uygulamada bira daha çalışmalısın emeğine sağlık
  11. levolemanyak

Rof Medya Logo Çalışması

logondaki vektör bana hazır vektörleri anımsatıyor birde sanki bir hastane logosumuydu kalple ilgili bir logomuydu çıkaramadım onu.
  12. levolemanyak

Bolu'daki logo çılgınlığı :)

çam ağaçlarını oraya dizmek harika bir fikirmiş bunun üzerine söylenecek bir söz kalmıyor :)
  13. levolemanyak

Duman Konser Afişi - Sakarya*

tarih kısmı sanırım biraz kargaşa yaratmış onun dışında gayet hoş bir çalışma emeğinize sağlık
  14. levolemanyak

bi takvim yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

corel draw biliyorsan kendi içerisinde run script var zaten takvim için ordan istediğin şekilde yapabilirsin
  15. levolemanyak

restaurant reklam çalışması

tebrik ederim hasan güzel olmuş ellerine sağlık
  16. levolemanyak

İlk Logolarım

ilk logolar için gayet başarılı zamanla daha iyisini yapabileceğinin sinyallerini vermişsin tebrikler
  17. levolemanyak

Kişisel Kartvizit çalışmam

özgün çalışmak rastgele çalışmakla aynı olmamalı.farklı mu olacaksın farklı bir tasarım yap bıçağın farklı olsun tarzın olsun ama birbiriyle uyumlu olsun hazır şablonlar bulunmuş ve üzerlerine rastgele bilgiler yazılmıış gibi sloganda sanki bambaşka birşey anlatıyor herşey havalarda geziniyor...
  18. levolemanyak

3 Kartvizitten Hangisi Güzel ?

1 daha sade daha şık olmuş en azından ben 1. sini beğendim ellerinize sağlık
  19. levolemanyak

Albüm Kapağı | Bakmadan geçme

gezelim görelim programı izlemiyoruz hanımefendi eleştri sertte olabilir yumuşakta bu yapılan işin ciddiyetiyle alakalıdır bu işte ciddiyet varda benmi göremiyorum hayır yoksa sizmi bakmadınız acemelik yada beceriksizlik değil olay ciddiyetsizlik.
  20. levolemanyak

Albüm Kapağı | Bakmadan geçme

sanırım taşlamak değil bu nitekim bazı kriterler vardır değişmeyen ki bunu yapabilen biri eminimki eline daha önce cd yada albüm kapağı her neyse almış bakmıştır o kadar uzun boylu değil
Yukarı Alt