Arama sonuçları

1. K

tabela çalışması

Cidden çok güzel.. Lale grafiği, yazıya orantısı, font ve tipografi, renkler..Çok beğendim. Otur 10..
  2. K

bayram tebrik kartı (eski)

benimkine eleştiri denmez tabi ama gözüme çarpan bi kaç şeyi yazayım belki faydası dokunur..Kartın rengi biraz muallak. Yani biraz daha kahverengi yapsaydın beyaz yazı daha güzel okunurdu, dieğr taraftan biraz da açık, krem rengi olsaydı da yazıyı kahverengi yapsaydın daha okunaklı olurdu. Netçe...
  3. K

Font istek

reklame script font'u olan varmı acaba.
  4. K

İllustrator da Kompozisyon Oluşturma - 001

Gerçekten tam bir ders olmuş. Hem "illustratör" hem de "ders nasıl verilir" dersi. Tebrik ve teşekkür eder yeni derslerinizi beklediğimi ifade ederim..Hocalık konusunuda düşünmenizi tavsiye ederim..
  5. K

Kart Setleri Projem İçin Çalışma

Tasarım yapabilirim. Ayrıca baskı konusunda da sizi yönlendirebilir, hesaplı ve uygun bir fiyata bastırmanıza yardımcı olabilirim. kadiror@hotmail.com
  6. K

harfleri tek çizgi haline getirmek

ben harfleri çizgi haline getirmek istiyorum.Ancak demek iistediğim convert değil..Harflri konvert ettiğim zaman stroke efektleri komutu harfin dış kontürlerine uygulanıyor. Ben ise sanki, ben harfi pen le çizip istediğim kalınlıkta stroke verip mesela "tebeşirle yazı yazma" efekti vermek...
  7. K

harfleri çizgi haline getirmek

ben harfleri çizgi haline getirmek istiyorum.Ancak demek iistediğim convert değil..Harflri konvert ettiğim zaman stroke efektleri komutu harfin dış kontürlerine uygulanıyor. Ben ise sanki, ben harfi pen le çizip istediğim kalınlıkta stroke verip mesela "tebeşirle yazı yazma" efekti vermek...
  8. K

800 adet ürün için katalog hazırlıycam,program??

@graphboyx photoshopla falan 800 sayfalık katalog olmaz..Ayrıca indesing dede sayfa çevirme efekti var. ve web de yayınlanabilir.
  9. K

Adobe InDesign CS4 Yardım

@hastam sayın hasta. Yukarıdaki şekli tam olarak 4 tıklamayla nasıl yaptığınız anlatabilirmisiniz. Bizde faydalanalım netçe itibariyle. Tam 4 tık..
  10. K

yazıyı nokta nokta yapmak

@Murat Güleryazıyı indesign de convertleyip ( ctrl+shift+o ) indesign stroke seçeneklerinden herhangi birini kullanabilirisn. Hemde gap color ile de oynayıp çok güzel tasarımlar oluşturabilirsin. Bu bir indesign mucizesi
  11. K

indesign hakkında sorularınız için

@eshirra tabelacılar için indesign uygun değil
  12. K

cs 5 tab yardım..

@Erkan_Nehir Sayın Erkan Nehir.Kesinlikle haklısınız. Tab cetvelini sorsam biri doğru cevabı verecekti ama asıl önemli olan aslında bu sayede sitenizi incelemiş olma fırsatını bulmamdırki bu tab cetvelinden daha önemli bir durumdur.. Çünkü Çalışmalarınız çok güzel..Tebrik ederim
  13. K

İndesing yardım

@svmrc bwnxw bilgisayarda virüs var. Viirüs taraması yaptır
  14. K

cs 5 tab yardım..

@kadiror yanlış yerde tab cetvelini arıyormuşm..İzleyen 35 kişide farketmedi. Sağlık olsun
  15. K

cs 5 tab yardım..

@Erkan_Nehir onu da denedim ama sadece yazıyı ileri itiyor ama tab cetveli yine çıkmıyor. Bir preferences ayarımı var acaba
  16. K

cs 5 tab yardım..

indesign cs 5 kullanıyorum. Yazıya tab vermeyi bir türlü başaramadım. Yazıyı seçiyorum. type>insert special karakter>other>tab 'a tıkladığım zaman yazı siliniyor. Neyi yanlış yapıyorum acaba. Bir ayarmı yapmam lazım
  17. K

İndesign CS5 kroslar

pdf yapılan çok sayfalı işlerde kros koymaya gerek yok. Büyük zaman kaybı. Zaten matbaalarda montaj yapan program sayfaları otomatik montaj yapıp kroslarını koyuyor. Siz sadece silme ebadını belirtmeniz lazım. ama yok illa ben montaj yapıp yollayacağım diyorsanız ebadına göre trase hazırlayıp...
  18. K

Gofre ve Varak indesign de.

@teytey uygulayabilirsin tabi..kitabın o sayfasının tamamını bir vektörel programa al. ( trasesiyle beraber...) daha sonra gofre veya varak olacak yerin dışındakileri sil. Yazıyı siyah tire yap kroslarını koy ve filmciye gönder. ( filcmciye gönderirken sadece varak veya gofre olacak...
  19. K

görsellerin görünmemesi

@büşra giritoğlu bence sorun bilgisayarınızda.. Her şeyden evvel preferences ( ctrl+u ) redraw sekmesine gelip tüm kutulardaki check işaretlerini kaldırın..rezulasyon sürgüsüne en sola getirin iş çözülür.. Ekran kartınız ve ram iniz düşük olduğu için böyle yapıyor..Herhalde resimler çok ağır...
Yukarı Alt