Arama sonuçları

1. core_production

Core design portfolyo

mertaydin83@hotmail.com msn için mertaydin83@gmail.com mail için ulaşabilirsiniz
  2. core_production

Core Sevim Maskot 2

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Şablonda biraz küçük durduğu için bide bu büyüklükte yukledım [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
  3. core_production

Haylaz Kedi

Evdeki haylaz kedimden esinlenerek biraz daha esprili sekılde haylaz kediyi anlatmaya çalıştım. Çalışmanın bana verdiği etki özel anlarımda bile beni yanlız bırakmayan kedimi hatırlatıyor. Hafif mahçup,çekingen bakışlarıda yatak odasına istemeden girdigini anlatmaya calısıyor gibi :)...
  4. core_production

Grafiker Aranıyor (Mersin)

Mersinde ikamet eden Illustrator Photoshop Indesign kullanabilen grafiker arıyoruz. MERSÄ°N REPROTEK MATBAACILIK - REPROTEK OFSET- GAZETE, DERGÄ°, VÄ°ZYON, Ä°NSÖRT, KATALOG, BROÅÃœR, DOSYA BASKILARI 534 943 81 50 Onur Evgin
  5. core_production

core design feminmarket 2

2. çalışma
  6. core_production

core design femin 1

Herkese başarılar dilerim
  7. core_production

Freelance web yazılım ve tasarım

Grafik Tasarım ve Müzik Prodüksiyon sektöründe freelance olarak çalışan bir ekibiz. Hizmet verdiğimiz alanlar - Web tasarım - Web yazılım - Logo - Açık Hava Reklamcılığı - Kurumsal Kimlik ve Matbaa işleri - Flash Müzik sektöründe - Jingle - Fon Müziği - Sinema Müziği -...
  8. core_production

Yeşim Taşı 3 - Core Design

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar
  9. core_production

Yeşim Taşı 2 - Core Design

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  10. core_production

Yeşim Taşı - Core Design

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
Yukarı Alt