Arama sonuçları

1. Ahmet KAPLAN

ilk çalışmam:)

Çalışmanız gözükmüyor.
  2. Ahmet KAPLAN

Comment by 'Ahmet KAPLAN' in media 'Fotoğraf'

Çok güzel olmuş.
  3. Ahmet KAPLAN

Kartvizit Çalışmam.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, arkadaşın demek istediği. "Eğer bir kişi el ilanını kime yaptıracağını bilmiyorsa zaten o kişiyle uğraşmak istemeyiz öyle değil mi?" cümlesine cevap olarak yazmış herhalde. Aslında şöyle bir durum var. Gerçekten anlamayan oluyor ki biz bunu sadece...
  4. Ahmet KAPLAN

Yeni şirketimin internet arayüzü.

Teşekkürler arkadaşlar.
  5. Ahmet KAPLAN

Alman Hastanesi Web Arayüz Çalışması

Çalışman için tebrikler. Fakat sitenin içeriği header'dan bağımsız gibi duruyor. Sanki header yada içerik sonrada oraya eklenmiş gibi bir bütünlük yok sitede.Bir blog gibi sağa sola yazı serpiştirilmiş gibi duruyor. Aslında hastane içerikli sitelerde kullanılabilecek o kadar içerik ve o kadar...
  6. Ahmet KAPLAN

Yeni şirketimin internet arayüzü.

Merhaba arkadaşlar, yeni açıyor olduğumuz firmamız için hazırlamış olduğum arayüzü de sizler ile paylaşıyorum. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  7. Ahmet KAPLAN

Kartvizit Çalışmam.

Merhaba arkadaşlar, yeni açmaya hazırlandığımız şirketimiz için hazırlamış olduğum kartvizit. Eklemiş olduğum kartvizit genel olarak yapılmış bir kartvizittir. Bireysel kartları ekleyemiyorum. Mail ve telefonlar yazdığından dolayı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  8. Ahmet KAPLAN

Kurumsal Hosting Firması Tasarımı

Teşekkür ederim Aslı. Kayıplardasın ama. (:
  9. Ahmet KAPLAN

Türkçe için yaptığım bir çalışma.

*Önemli Not: Sitede bulunan @netkup.com domaini reklam amaçlı değildir. www.türkçemiz.com domaini Türkçe karakterli olduğu için mail siteleri domainde hata görüp kontrol hatası veriyor. Bir çok kişinin bu nedenle geri dönüş yapamayağını düşündüğümüz için böyle bir yol izledik. İlginiz için...
  10. Ahmet KAPLAN

Merhaba arkadaşlar, afişten sonra internet sitesini de açmaya karar verdim ve www.türkçemiz.com adlı domain ile siteyi açtım. (domainde yanlış yazılma falan yok arkadaşlar, bildiğiniz Türkçe karakterler ile yazabilirsiniz.) Siteyi yakında aktif hale getireceğim. Fakat destek olmak yada yardım...
  11. Ahmet KAPLAN

Görüşlerinizi için teşekkür ederim. Ayrıca hayır gerekmez, artık Türkçe karakterler alınabiliyor alan adlarında.
  12. Ahmet KAPLAN

Kurumsal Hosting Firması Tasarımı

Evet kardeşim doğru gördün, oda bizim ilanımız. Tasarımı satıyoruz. İstersen o adresten PM ile istersen buradan da PM ile iletişime geçebilirsin. Yada orada ki telefon numaralarından bana yada Samet Bey'e ulaşabilirsin. Kolay gelsin.
  13. Ahmet KAPLAN

Web Sitesi Nasıl Güncel Tutulur? (Yardım)

Benimde demek istediğim o zaten flash içinde ki bütün textleri xml ' den çekerse hiç bir sorun olmaz ki zaten güncellemesi daha da kolay olur.
  14. Ahmet KAPLAN

Mantık ve düşünce eskiye göre doğru. Fakat, artrık flash sitelerin yavaş açılması hızlı açılması sadece içindeki imajların büyüklüğüne bağlı. AS3 kodları işi çok hızlı hale getirdi. Google içinse artık google flash text'leride tanıyabiliyor ki zaten xml ile kullanırsa xml içerğinide okuyabilir.
  15. Ahmet KAPLAN

Herkese Merhaba ~ JustinLive

Merhaba, hoşgeldin JustinLive. İyi forumlar.
  16. Ahmet KAPLAN

Herkese Merhaba!...

Hoşgeldin, evet ilk gördüğümde bende aynı tepkiyi vermiştim. Ve sanırım o neden ile düzgün bir yapıya, çizgiye sahip.
  17. Ahmet KAPLAN

Anlıyorum, o zaman sadece AS3.0 ve XML yapısı ile birlikte de çalışabilirsin. Fakat XML yolunu iyi vermelisin ki açık vermemek için. Yapacağın mantık zaten basit bir mantık. Sitedeki içeriği XML ve XML'lerden çekmen. Admin paneli içinde yazdığın XML'i yine admin panel içine çağrıp orada...
  18. Ahmet KAPLAN

grafik tasarım/stajer

Merhabalar, lütfen özgeçmiş ve referans gösterebileceğiniz çalışmalarınızı kaplan@netkup.com adresine gönderebilir misiniz? Teşekkürler.
  19. Ahmet KAPLAN

staj

Merhabalar, lütfen özgeçmiş ve referans gösterebileceğiniz çalışmalarınızı kaplan@netkup.com adresine gönderebilir misiniz? Teşekkürler.
  20. Ahmet KAPLAN

Yaz stajı için yer arıyorum. (Referanslarım mevcut)

Yukarı Alt