Arama sonuçları

1. J

Çalışma Baskıya Giderken (Yardım)

Herkese iyi forumlar baskı konusunda bi kaç sorum olcaktı, 1- Çalışma Hangi Formatta Açılmalı (Color, Dpi) vs. gibi. 2- Çalışmayı Pixel Olarak Açıyorum ve örnek olarak 900x700 Px. Bu Photoshopta gözümde normal gözüküyor baskıda aynı boyuttamı çıkıcak ? 3- Çalışma Hangi Formatlarda baskıya...
  2. J

Font İstek

Aradığım Fontu Buldum.
  3. J

Sosyal Mühendislik (Kandırma Sanatı)

Sosyam Mühendislik Nedir ? Sosyal mühendislik yani ingilizce tanımı “Social Engineering” olarak isimlendirilen en temel hacking yöntemlerinden biridir...Sosyal mühendislik temel olarak insan ilişkilerini veya insanların dikkatsizliklerini kullanarak hedef kişi yada kurum hakkında bilgi...
  4. J

SEO Kelimesinin Gizli Anlamı

SEO’nun mantığına biraz mizahi bir şekilde anlatmak daha keyifli olucaktır. Seo kelimesinin içindeki gizli anlam nedir, harfler neleri temsil ediyor mizahi bir şekilde bahsedeyim sizlere, yazar: seoliz.com cenk. S, E ve O kelimeleri bazı kilit noktaların baş harfleridir. Bu yolda...
  5. J

SEO için domain seçimi ve URL ayrıntıları

Detaylı SEO checklist başlıklı yazı ile giriş yaptığım SEO checklist yazı dizisini, ikinci maddesi olan “Domain ismi, subdomain, directory name(subfolder)” ile devam ettirmek istiyorum. Bu yazıda SEO'ya uygun nasıl domain seçeriz, seçerken nelere dikkat etmemiz gerekiyor...
  6. J

Alexa ve Seo İlişkisi

Alexa ve Google arasındaki ilişki pekçok webmaster tarafından farklı şekillerde yorumlanıyor.Bu yazıda Alexa ile Google optimizasyonu arasında doğrusal bir ilişki olmadığını sizlere sunacağız. Öncelikle, “Alexa Nedir?” sorusunun yanıtı ile başlayalım. Alexa internet sitelerinini ziyaret...
  7. J

Meta tag SEO Optimization

Meta tag SEO Optimization SEO (Search Engine Optimization) Nedir ? SEO Ingilizce karşılığı olan Search Engine Optimization veya Search Engine Optimizer kelimesinin karşılığıdır. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Site yada sayfanız için yaptığınız her...
  8. J

Traffic Trade Sistemleri ve Seo

SEO ile ilgilenen tüm webmasterların ilk olarak hedefinde kendi sitesine link sağlamak vardır. Türk webmaster sitelerinde sadece bu amaç için oluşturulmuş link takası bölümleri yer alıyor.Defalarca bu uğraşların boşa olduğu yazılsa çizilse de aktif olarak devam eden bölümler. Yaklaşık...
  9. J

Google Adsense hakkında Detaylı bilgi

Google Adsense nedir? Google Adsense, web sitesi sahiplerinin sitelerinde Google reklamlarını yayınlayarak para kazanmalarını sağlayan bir sistemdir. Adsense’i diğer reklam programlarından ayıran en önemli özelliği; web sitesinin Google robotları tarafından anında taranarak...
  10. J

Google Adsense Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

1-)Aynı İsimle birden fazla hesap açabilirmiyiz ? Cevap a ) Google Adsenseden Aktif Bir Hesabınız var ise google adsenseye aynı isim ve soyisimle başvurduğunuzda Google adsense başvurunuzu ''Zaten şuanda aktif olan bir hesabınız olduğu'' gerekçesi ile reddeder.Çünkü googleye göre birden...
  11. J

Etki Alanları İçin AdSense

Adsense’den bir yenilik daha Etki Alanları İçin AdSense Google adsense Etki Alanları İçin AdSense adında yeni bir reklam programı çıkarmış. Adında anlayacağınız gibi parkda tuttuğunuz domainlerinizde reklam yayınlayabiliyorsunuz. Hemen bir domainimi parked’a çıkarttım ve sizin için denemeye...
  12. J

A'dan Z'ye Google Sandbox Filtresi

A'dan Z'ye Google Sandbox Filtresi Google sandbox yeni sitelerin yerleştirildiği iddia edilen bir filtredir. Bunun sonucu site en önemli keyword (anahtar sözcük) ve keyword tümcelerine karşılık iyi ranking (sıra) alamaz. sitenin kaliteli içeriğe, bol gelen linke ve güçlü google pagerank...
  13. J

SEO nedir? Google Nelere Dikkat Eder?

Arama Motoru Doktorları SEO, "search engine optimizer" (arama motoru doktoru) teriminin kısaltmasıdır. Birçok SEO, web sitesi sahiplerine metin yazmaktan site düzenleme önerilerinde bulunmaya ve bir sitenin gönderilebileceği ilgili dizinleri bulmaya yardımcı olmaya kadar birçok yararlı...
  14. J

MediaPlayer Button PSD Files

Media Player ~ İcon , PSD Files Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz. Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz. [Alternatif] Rar Şifresi (RarPass): www.grafikerler.org Upload ~ JustinLive
  15. J

Banner Templates PSD Files

Banner Templates ~ 1.6 MB ~ PSD Files Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz. Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz. [Alternatif] Rar Şifresi (RarPass): www.grafikerler.org Upload ~ JustinLive
  16. J

Twitter İcon PSD

Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz. Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz. [Alternatif] Rar Şifresi (RarPass): www.grafikerler.org Upload ~ JustinLive
  17. J

Web Dizayn | Sokrat ST Fan Page (Deneme)

Herkese Öncelikle Merhaba Bugün Web Dizayn ile çalışmalar Sunmak İstedim. Sokrat ST Hayranı Olduğum İçin Sayfadaki Bilgileri Resmi Web Sitesinden Aldım. (Albüme Ulaşmak İsteyenler Özel Mesaj Bıraksınlar :) ) Tasarım 1 Tasarım 2 Herkese İyi Akşamlar ~ Selametle
  18. J

32 Adet Web Template (PSD , HTML)

32 Adet Web Template HTML , PSD Formatında Mevcut. Rar Halinde 66 MB Bi Kaç Tane Önİzleme Göstermek İstiyorum Tamamını İndirdiğinizde Görebilirsiniz +Hotfile Link (Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz) +Rapidsahere Link (Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz) Rar...
  19. J

Virtual DJ ~ JustinLive

Çok Eskiden Öğrendiğim Bi Dersten Yardım Alarak Yaptığım Bir Çalışma.
Yukarı Alt