Arama sonuçları

1. A

Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum....

İlann Günceldir.....
  2. A

Cv'mi yolladım mail adresinize Ahmet Bey....
  3. A

Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim yardımcı grafiker olarak iş arıyorum.... Özel bir eğitim merkezin de GRAFİK tasarım üzerine eğitim aldım. Kendimi geliştirebileceğim yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım... Bildiğim programlar...
  4. A

grafiker & yard.grafiker arıyoruz. İst./Avr.yakası-giyimkent

Merhaba ilanınızla ilgileniyorm..Mail attım
  5. A

Dijital ve Matbaa

gecekumsali@hotmail.com iletişime geçebilirsiniz
  6. A

Dijital ve Matbaa

Kartvizit,el ilanı,broşür,afiş,magnet,davetiye ,Folyo ,Winer,Branda,one way vision baskı ,işleriniz yapılır...uygun Fiyat ve kargo dahilinde teslim edilir.
  7. A

Dijital Baskı Merkezimize Makina öperatörü aranmaktadır.

Topkapıda matbaacılar sitesinde bulunan dijital baskı merkezimize.Dijital baskı makinesin de kendini geliştirebilecek veya yardımcı eleman aranıyor. Yetkili Bülent Bey :0539 547 25 95 Tel:0212 674 90 03
  8. A

Yardımcı Grafiker

amaç belli .... Niye bayan Olsun ki ...! sokaktaki çocuğa sorsan cvpını sadise geçmeden söler :)
  9. A

Yardımcı grafiker

Merhaba, İkitelli civarındayım Grafik tasarım - Kendimi geliştirmek istiyorum.... Bakırköy de Bilişim Eğitim Merkezinde eğitim aldım. Bildiğim programlar,photoshop,llustrator,indesing,freehand,CorelDraw,Q uark, web tasarım üzerine bildim programlar,Dreamweaver,flash...
  10. A

ACİL Yardımcı Grafiker

Merhaba, Size ulaşamıyorum Bildiğim programlar,Bildiğim programlar photoshop,llustrator,indesing,freehand,CorelDraw,Q uark, web tasarım üzerine bildim programlar,Dreamweaver,flash email:gecekumsali@hotmail.com 0543 563 13 77
Yukarı Alt