Arama sonuçları

1. cut06

Corel DRAW ‘da Tasarımı Yapıp, İşi Baskıya Gönderirken Dikkat Edilecek Bir Kaç İpucu

Kürşad abi CMYK yapmam normalmi yoksa NATİVE oalrak kalmasımı gerek mesajından anladığım spot ve cmyk renk paletleri haricinde çalışmada rgb vs. gibi renkler varsa onlar otomatik cmyk dönüşür
  2. cut06

Corel DRAW ‘da Tasarımı Yapıp, İşi Baskıya Gönderirken Dikkat Edilecek Bir Kaç İpucu

Murat abi "Output Color As" bölümündeki renk modunu ben CMYK yaptım senin dediğin gibi NATİV yapıp renk profilini kapatırsak spot veya cmyk renk modlarında herhang ibir sıkıntı yaşarmıyız acaba ? Çalılştığımız filmciyede sordum CMYK yapmamı söyledi birde sana sorayım :)
  3. cut06

Murat abi ayzmış olduğun yazıyı okudum çok beğendim zaman ayırıp bilgini paylaştığın için teşekkür ederim. Pdf konusundaki çalışma prensibimiz aynı bende yaptığım tasarımlarda Örn, degrade,lens,fountain vs. bu tarz efeckler varsa bunları bitmap'a ceviriyorum ardından pdf yapıp filmciye...
  4. cut06

(İSTEK) Arsivinde Raw Dosyası olan

Arkadaşlar arsivinde raw dosyası olan varsa 4-5 tane örnek yükleyebilirmi bir kaç şey test etcem fakat raw dosyası temin edemedim ilgi ve alakanız için şimdiden tşk ederim
  5. cut06

Corel Draw Vs İllustrator Farkları Nelerdir ?

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Her iki programında oldukça tatlı ve hoş özellikleri mevcut fakat gerek tasarım gerek montaj aşamasında en güzel kolaylığı CorelDRAW'ın sağladığını söylemek isterim ne gibi özellikler mesela derseniz? Adobe'nin Aling hizalama panelini biliyoruz buna...
  6. cut06

1 mm baskı

Gerçekten helal olsun taktir ettim . . .
  7. cut06

PDF Kaydederken

Merhabalar, Bazı arkadaşlar PDF kaydederken "Print" bölümünden kaydediyorlar sanırım "Xitron Rip" diye bir proğram var bunla postscript olarak kaydettikten sonra Distiller'den pdf yapıyorlar. En Sağlıklı pdf yapma yolu buymuş duyduğuma göre konu hakkında detaylı bilgiye sahip kişiler...
  8. cut06

Indesign'da katalog sayfası hazırlamak

place kolmutuyla .pdf formatındaki dosyayı indeign aktarınca objele resme dönüsüyor bunu nasıl engelleriz objenin obje vektörel formatıyla kalmasını nasıl sağlarız
  9. cut06

2 Kırımlı Broşür montajı

Teşekkür ederim verdiğiniz cevap için (297 mm + 297mm + 295 mm ) şeklinde olcak doğrumudur ?
  10. cut06

2 Kırımlı Broşür montajı

Merhabalar, A4 2 Kırımlı Broşürüm Var Baskıya Gödnereceğim Yarın Bildiğim Kadarıyla en sağ veya en sol içeri katlanan sayfa kırımda şisme olmasın rahat katlanabilsin diye diğer sayfalardan 1-2 milim küçük yapılıyor yanlış bilmiyorsam aşağıdaki resimdeki biçim doğrumu bu konuda tecrübeli...
Yukarı Alt