Arama sonuçları

1. N

çıktı alınacak çalışmayı kısa yolla a4 sayfaya ortalama

çıktı alınacak çalışmayı kısa yolla a4 sayfaya ortalama. bunun bi kısayolu var ama ben bilmiyorum yardımcı olabilecek olan varmı ?
  2. N

pantone kodlarla renk oluşturmak

corel draw da verilen pantone kodlarla renk nasıl oluşturulur. 2. sorum cmyk kodları olan bir rengin pantone kodlarını nasıl buluruz kimse bişey bilmiyormu
  3. N

resmin rengini değiştirirken

resmin rengini değiştirken 3 boyutlu özelliklerini kaybetmeden nasıl yaparız. lütfen acil yardım
  4. N

freehand de boyutlandırma

freehand bilmiyorum genelde corel e aktarıyorum logoları bazen freehand den corel e aktarırken grafikte sorunlar oluşuyor freehand de logo boyutunu nasıl değiştirebilirim.( ölçü girerek)
  5. N

freehand den corel e geçiş

freehand olarak gelen logoları corel e aktarıp çalışmamı corel de yapıyorum. genelde fh8 formatında kaydedip corel e import ediyordum ama en son çalıştığım logo da sorun yaşadım şekiller iç içe girmişti. bunu nasıl çözerim. corelde çizimde oynama yaparak sorunu çözüm ama bazı logolarda...
  6. N

objects on non printable layers (yardım)

objects on non printable layers can not be converted to bitmaps. corel hata veriyor ne yapmalıyımda printable layers a çevirmeliyim? aynı şeyi plotter da görmüyor acil yardım lütfen
  7. N

çizgilerin ara ölçüleri(yardım)

corelde çizdiğim paralel çizgilerin arasındaki ölçüleri pratik bir şekilde nasıl aynı yapabilirim
Yukarı Alt