Arama sonuçları

1. E

Ozel Tasarim rulo duvar kagidi

Merhaba arkadaslar ozel tasarim rulo duvar kagidi bastirmak istiyorum.Standart bir olcusu filan var mi bilmiyorum.Bana bu konuda yardimci olabilecek bir arkadas var mi ?Tasarim icin gerekli resimler elimde mevcut.Sadece arkaplan ve resimler birlestirilip baski yaptirmak istiyorum ornek tasarimda...
  2. E

Heu/saturation ile göz rengi değiştirme

Merhaba arkadaşlar ilk olarak "eliptical merquee tool'u " seçiyoruz Daha sonra "eliptical merquee tool " ile gözümüzü işaretliyoruz Sonra Heu/saturationı CTRL+U veya image/adjusments/heu-saturation Sonra rengimizi ayarlıyoruz ve okeyliyoruz bu arada "eliptical merquee tool "...
  3. E

Tablet almayı düşünüyorum ?

İlginiz için teşekkür ederim
  4. E

Hue saturation ile sadece seçtiğiniz alanın rengini değiştirme Resimli+Video

@Erkan_Nehir Yorumunuz için teşekkür ederim iyi çalışmalar
  5. E

@Erkan_Nehir bende onu demek istiyorum yazdığımız araçların hepsini başlıkta belirtemeyiz size bunu anlatmaya çalıştım. siz diyorsunuz ki "bu sadece hue saturation değil "magnetic lasso tool" çalışması." ıkısının calısması bu demek oluyor ki araçların hepsını baslıkta belırtın sizde...
  6. E

@Erkan_Nehir Burda magnetic lasso tool yardımcı bir araçtır diğer derslerede bakarsanız 1 araçla yapılmadığını görürsünüz ve başlık olarak dersin amacı belirtilir sizin dediğiniz gibi yaparsak derste bütün kullandığımız araçları belirtmeliyiz örnek olarak sizin paylaştığınız ders...
  7. E

photoshop'ta tek hamlede araba rengi değiştirme | resimli anlatım

@Erkan_Nehir Buyrun dersi hazırladım iyi çalışmalar
  8. E

İlk olarak resmimizi photoshop ile açıyoruz sonra araçlarımızdan magnetic lasso tool aracımızı seçiyoruz veya kendinize uygun bir araçta seçebilirsiniz. sonra rengini değiştireceğimiz bölgeyi belirliyoruz Daha sonra heu saturation aracını açıyoruz CTRL+U veya...
  9. E

memnuniyetle 5 dakikanızı rica ediyorum dersi hazırlıyayım 10 dakika video upload için beklerseniz sevinirim
  10. E

@Erkan_Nehir sadece seçtiğiniz bir alanın rengini de değiştirebilirsiniz istediğiniz bir bölümünü istersen yazmadan öne tekrar bak @Hasan Güner Arkadaşım bu arada çalışman için teşekkürler
  11. E

@C@GL@R 0-300TL Grafik tablet fiyatını özelliklerini de belirtirseniz sevinirim !
  12. E

Merhaba arkadaşlar tablet almayı düşünüyorumda bu konuda bana yardımcı olurmusunuz tablet ıle daha önce hiç çalışmadım bana önerebileceğiniz tabletlerinizi bekliyorum?
  13. E

heu/sturation ile de yapabılırsın kısa yolu ctrl+u
Yukarı Alt