Arama sonuçları

1. grafiktasarimci

Bayan Giyim Üzerine Model Yaratacak Yaratıcı Bayan Freelancer Grafiker Aramaktayız

cam mozaik bina giydirme üzerine çalışıyorum özelden yazın yardımcı olabilirim
  2. grafiktasarimci

Html5 + Css + Ajax, Jquery Dillerine Hakim Tasarımcıların Dikkatine

arkadaşlar bende bu başvuru adresinden birşey anlamadım tefon|.a.t.|tefon.net bu başvuru adresini kopyaladım googleye yapıştırdım karşıma karışık bir kaç site çıktı bu kadar titiz ve çok şey isteyen kurumsal ve profesyonel istekleri olan bir kurumun (kurumsa tabi) güven vericek sabit bir adres...
  3. grafiktasarimci

Dürüst arkadaşlarla çalışmak isteriz!!

değerli meslektaşım bright burası bir mesleki forum sitesi buraya sadece iş aramak için girilmez. kişiler buraya mesleklerini yalnızca gelir anlamında değil hobi anlamında kullandıklarındada girerler. veya zaman zaman bazı tecrübelerini paylaşmak içnde girerler. daha önemlisi ben emekli olalı 3...
  4. grafiktasarimci

Dürüst arkadaşlarla çalışmak isteriz!!

ben böyle olacağını yazışmalara dikkat ettiyseniz baştan söylemiştim ama beyzade ahkam kesmişti çok parada haram çok lafta yalan var derlerya ama yassı geldi mum söndü :) işinizi sağlama almadan adım atmayın arkadaşlar ortalık üçkağıtçı dolu
  5. grafiktasarimci

ev tekstil ve taş dizayn tasarımları

uygun fiyata ev tekstil ve taş dizayn tasarımları isteğe göre düzenlemeler yapılır Ofis: 0212 536 74 24 Vodafon: 0543 456 2942 Avea: 0507 823 24 46
  6. grafiktasarimci

Grafik tasarım - Freelance grafıker aranıyor

tekstilstonedizayn@windowslive.com
  7. www.hulyacetinok.com

www.hulyacetinok.com

Yukarı Alt