Arama sonuçları

1. mkeskinoglu

Açılışa Özel Hediyeler

Merhaba Arkadaşlar, bulutnetwork.com.tr sitesi açılışa özel facebook sayfasını beğenip sitesine kayıt olanlara farklı hediyeler veriyor. Şansınızı denemek isterseniz aşağıda link mevcut. http://bulutnetwork.com.tr/acilisa-ozel-hediyeler http://www.facebook.com/bulutnetwork
  2. mkeskinoglu

Acil Grafiker Alınacaktır.

Antalya'daki Reklam Firmamıza Acil Olarak Grafiker Alınacaktır. Bizim için önemli olan Tabela Çizimlerini yapması CorelDraw Programını iyi kullanması önemlidir. Müracatlarınızı telefon yada mail yoluyla bildirebilirsiniz. info@antalyareklam.com.tr 05558706023
  3. mkeskinoglu

Bu işte En İyisi mi Olmak İstiyorsun?

Yaşadıklarımla ilgili hayatımdan kısa bir parça ile ve hayatın gerçekleri ile sizlere bunun nasıl olduğunu anlatacağım. Emin olun istediğinizi elde etmenin en kolay yolu diye bir şey yok... Kesit 1 Üniversite hayatım bittikten sonra, Antalya'ya geri dönüş yaptım. Oturduğumuz apartmada kapı...
  4. mkeskinoglu

Grafikerlik Nasıl Bir Meslek?

Bu meslekte o kadar ilginç olaylarla karşılaşıyor ki insan… Çoğu zaman küfredersiniz, bazen içinizden müşteriye sövesiniz gelir, Bazen yaptığınız iş hiç hoşunuza gitmesede Müşteri gördüğünde dipi düşmüş gibi bakar, çok hoşuna gider… Bazen o kadar çok emek harcarsınız, tamamdır işte budur...
  5. mkeskinoglu

Sektörde Grafiker Olarak Çalışmak

Türkiye şartları dâhilinde maalesef kendi mesleği haricinde tüm işleri de yapabilen bir millet olduğumuz için açıkçası İnsanlarımızın kendi mesleklerinde gelişmeleri maalesef çok uzun zaman alıyor veya başka bir sektörde çalışmaya başlıyorlar. Tabi bunlar çözülemeyecek sorunlar şimdilik biz...
  6. mkeskinoglu

Tabela Ustaları ve Elemanları Alınacaktır

Firmamızın bünyesinde çalışacak, tabela montaj ve imalatı hakkında tecrübeye sahip, Diğer reklam uygulamalarını kolaylıkla yapabilecek usta ve elemanlar arıyoruz. Firmamız Eski Otogar mevkiindedir. İletişim 0544 276 8772 info@antalyareklam.com.tr
  7. mkeskinoglu

Satılık Çok Hoş Web Tasarımı PSD

Kısa bir süre Serbest olarak Anaokulları üzerine yada herhangi bir çocuklarla ilgili kuruma uygun gidebilecek bir Web Arayüzü Tasarlamıştım. Şimdi tüm eksikliklerini gidererek satışa sunuyorum... Sayfalar, Anasayfa Hakkımızda Aktiviteler Çalışanlarımız İletişim Çalışmanın arka sayfası tamamen...
  8. mkeskinoglu

Web Tasarım Eğitiminde Aradıklarınız?

Merhaba Arkadaşlar, İnternet üzerinde gerek paylaşım sitelerinde gerekse satış yapan sitelerde Görsel Eğitim Setleri görüyoruz. Herkes kendini geliştirmek için bunları izliyor. Bazıları çok kötü oluyor bazıları iyi oluyor fakat değinilmeyen noktalar var. Sizlerle, önceden izlemiş olduğunuz...
  9. mkeskinoglu

Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD

Merhaba Arkadaşlar, Türkiye'nin En İyi Eğitim Kurumu BilgeAdam Kurslarından 600 TL'ye satın aldığım Adobe CS5 Kitaplarını 150 TL'ye satıyorum. Kitapların kapaklarını bile açmadım. Photoshop CS5 Illustrator CS5 DreamWeaver CS5 Flash CS5 Yaratıcı Tasarımın Temel Prensipleri Olarak 4+1 Kitap...
  10. mkeskinoglu

Fontlara Türkçe Karakter Nasıl Eklenir? Videolu Anlatım

Türkçe Karakter Desteklenmeyen Fontları Nasıl Türkçe Karakterli Yapabiliriz? Önceki Yazıda “Türkçe Cufon Font Kullanımı” üzerine başlangıç yapmıştık. Maalesef internet üzerinde paylaşılan bilgiler o kadar dayanaksız ki, direkt olarak konuya giriyorlar. Bunun öncesi ve sonrasından hiç...
  11. mkeskinoglu

Sektörde Grafiker Olarak Çalışmak

Türkiye şartları dâhilinde maalesef kendi mesleği haricinde tüm işleri de yapabilen bir millet olduğumuz için açıkçası İnsanlarımızın kendi mesleklerinde gelişmeleri maalesef çok uzun zaman alıyor veya başka bir sektörde çalışmaya başlıyorlar. Tabi bunlar çözülemeyecek sorunlar şimdilik biz...
  12. mkeskinoglu

Grafik-Tasarım Konusunda Yeniyim Diyenlere

Yeni başlayanlar için “Altın” değerinde bir yazıdır. Bu alanda bulunmak istiyorsanız mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Yeni başlayanların en büyük tereddüdü “Bu işte yeterli miyim? Nasıl Yapacağım?” sorularıdır… Aslında çözümü önünüzde çok kolay hem de oldukça kolay fakat size bir yol gösteren...
  13. mkeskinoglu

Grafik Tasarım Eğitim Seti DVD

Grafik-Tasarım Eğitim Seti DVD Uzun bir zaman oldu diyebilirim Görsel Anlatım hazırlamayalı… İnternette ücretsiz olarak paylaştığım Photoshop Görsel Eğitim Setlerini hepiniz biliyorsunuz. Görsel Anlatım hazırlamayı ÇizgiTasarım’ı satmam ile bıraktım. Geçmişten ÇizgiTasarım’a kadar yaklaşık...
Yukarı Alt