Arama sonuçları

1. E

Trabzon'dayken çektiğim Fotolar (Resmin Orjinalleri Kayıp Facebook'tan Kopya)

@Zeki KAYNAK Kelebekti o :):):):) teşekkürler :)
  2. E

Okul Dergisi Logosu. (Kardelen)

as. teşekkürler yorumun için... yapmaya çalışacağım.. programı kullanmaya yeni başladım... onun için biraz daha çaalamam gerekiyor... =));)
  3. E

Font Paketi (173 adet)

birşey değil... ne demek... Forumda herkes birbirine yardımcı olmalı... =))
  4. E

Femin Market Logo Yarışması Sonuçları.

tebrikler Arzu Hanım... =)) ve dereceye giren arkadaşlara da teşekkür ederim.. =)))
  5. E

Font Paketi (173 adet)

PAket İçerisindeki Fontlar Kod: Buffet Script.otfBurgues Script.otfCafelatte.otfCANDOMBE.TTFCandy Script.ttfCenizas-Alt.ttfCenizas-Reg.ttfChocolate Amargo.ttfChocolate Caliente.ttfChocolate...
  6. E

Femin Market Logo 2 [ Xeadesign ]

@Yaşar KARADENİZ Buradan mümkün https://www.grafikerler.org/fontlar-amp-yazi-karakterleri/26281-font-paketi-173-adet.html#post124545 :grafikerler:
  7. E

Katalog kapak ve seperatör eskizlerim..

Allah yardımcınız olsun Arzu Hanım... =)) Orjinalini merakla bekliyoruz =))
  8. E

Okul Dergisi ve Kapağı Hazırlık Aşaması (Sizlerin Görüşlerini Almak istedim...)

Tamam en iyisi ben mesaj yazmayayım.. =)) bu arada birazdan nette olacak dergi fotoları.. inşallah daha güzel birşey çıkar ortaya... Yazı tiplerini değiştiremedim daha... ancak efektleri felan dediğin birçok noktayı düzenledim... görüşmek üzere =))
  9. E

niyeee????

niyeee????
  10. E

Yedigöller

çok güzeller elinize sağlık.... :D
  11. E

tamam yeni gördüm =)) bu arada eskiz hakkında fazla bir bilgim yok =)) onun için sadece fotoğraf hakkında yorum yaptım...
  12. E

Paylaşacağım bitsin de :)) ve flood yapma artık... =)) kısa yazılarını felan düzenleyerek ekle... az çok bitti sayılır ama üstünde biraz daha çalışmam lazım... =)) birazdan yaptığım kadaırını yükleyecem =))
  13. E

valla şu anda burda görsen beni =)) kafayı yiyecem artık =)) sen söylüyorsun ben aynen düzenliyorum =)) şu anda bir yandan laptop a bakıyorum bir yandan diğer pc ye =))
  14. E

sütun ölçüleri aynı zaten direk otomatik aralık bırakıyor... ordaki yazının kenarındakiler çerçeve değil outer glow =)) incelttim de koydum onları... sağdan ve soldan aynı boşlukları bırakmaya dikkat ediyorum. indesign da sayfa düzeni otomatik gözüküyor... kenarlarda pembe çizgiler var indesign...
  15. E

tamam o zaman kaldırıyorum ve yerine çizgileri koyuyorum... zaten çizgileri kalınlaştıramıyorum... =)) indesign da bulamadım öyle bir şey... ve kenar çizgilerini yazı tam okunsun diye koyuyorum sizce doğru birşey mi??? yani bazı sayfalardaki resimler yazının kaybolmasına ya da bazı yerlerinin...
  16. E

tamam anladım.. teşekkürler admin.. flood derken tam anlayamadım... galiba ardarda mesaj çekmem dediniz heralde tamam onu da yapmam bir dahaki sefere... Arzu hanım... sizce dergideki başlıklarda kullandığım dış parlamayı (outer glow) kaldırmalı mıyım? yoksa dursun mu??? bazı yerlerde de kenar...
  17. E

tamam sağolun Hanımefendi =)) bu arada çevrimdışı görünüyorsun =)) ben de sitede yoksun sanmıştım...
  18. E

çalışmalar yine güzel ancak sanki kadın resimlerinin çözünürlüğü biraz düşük fotoları büyütünce pikseller ortaya çıkıyor... =)) Başarılar... daha doğrusu kadının teninde renk bozulmaları var biraz =))
  19. E

Zaten şu anda logo için uğraşıyorum... :) illustrator derslerine bakıyorum biraz... biraz da kendi çabalarımla neler yapabileceğimi düşünüp uygulamaya çalışıyorum... :) teşekkürler yorumlar için herkese. ve Arzu Hanım size de ayrıca teşekkür ederim ... Kapak konusunda hem fikiriz sizinle =)...
Yukarı Alt