Arama sonuçları

1. E

Font Paketi (173 adet)

PAket İçerisindeki Fontlar Kod: Buffet Script.otfBurgues Script.otfCafelatte.otfCANDOMBE.TTFCandy Script.ttfCenizas-Alt.ttfCenizas-Reg.ttfChocolate Amargo.ttfChocolate Caliente.ttfChocolate...
  2. E

Okul Dergisi ve Kapağı Hazırlık Aşaması (Sizlerin Görüşlerini Almak istedim...)

Derginin sayfalarına bakmak için tıklayın..... :grafikerler:kardelen <object width="400" height="300"> <param name="flashvars"...
  3. E

Trabzon'dayken çektiğim Fotolar (Resmin Orjinalleri Kayıp Facebook'tan Kopya)

Trabzon tarafına gittiğimde çektiğim resimler. Resimlerin asılları kayıp bunlar da facebook'a yüklediklerim. Boyutlar küçük ama çok değil. Sony 10.0 MegaPixel Fotoğraf makinesiyle çekildi bazı hatalarım olmuştur zaten yeniyim =)) Resimlerin devamı ve beni merak edenler için...
  4. E

Okul Dergisi Logosu. (Kardelen)

Yozgat Erdoğan AKdağ Anadolu Öğretmen Lisesi Okul Dergisi için yaptığım Logo... Yeşil ve Mavi olarak iki renk Yaptım =) Logo Yeşil... Logo Mavi ... Logo Deneme 1 Logo Deneme 3
  5. E

Türkiye ve AtatürkFırçaları ( Brushes)

Lİnk1: upload.gen.tr Turkiye - Upload.gen.tr Link2: Gmail :D https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=924e42ad6b&view=att&th=12d368b439e08521&attid=0.1&disp=attd&realattid=f_gibfpifr0&zw bağlantıda sorun çıkarsa söyleyin atayım...:clap2: ÖRNEK:
Yukarı Alt