Arama sonuçları

1. Adem GÖRDÜK

TV Kanallarının Lower Third Çalışmaları

@Hakan Dağdeviren Teşekkürler.
  2. Adem GÖRDÜK

Sanırım konuyu anlamakta ısrarla güçlük çekiyorsunuz. Halbuki ben eleştiriyi asla kaldıramayan biri değilim, ancak şurda yazılanları okuyacak herhangi biri, sizin anlatımınızla beni tahammülsüz biri olarak görebilir. Sanıyorum burada saatlerce de yazsam, bir şekilde yazılanları yine anlamamakta...
  3. Adem GÖRDÜK

@Hakan Dağdeviren Doğru olduğunu ifade etmedim ki. :) Ayrıca görsel ve işitsel işlerde kesin doğru hiçbir zaman yoktur. Görüşünüzde kusur olarak nitelediğiniz şeylerin aslında öyle olmadığını belirttim sadece. Amaç bu.
  4. Adem GÖRDÜK

Merhaba, Yanıt için teşekkürler. :) Ntv de saat bandındaki o çıkıntı orjinalinde de böyle; İkinci olarak fontlar ve saat ile ilgili bir eleştiri sunmuşsunuz ancak, buradaki amaç kanallardaki çalışmaların bire bir aynısını yapmak. Aşağıda yüklediğim Ntv ve Habertürk görsellerini incelerseniz...
  5. Adem GÖRDÜK

Merhaba arkadaşlar. Bu başlık altında, Türkiyede bulunan bazı ulusal kanalların tasarımlarına yer vereceğim. Kısa bir süre önce başladığım için, şimdilik sadece çalışmalardan bazı ön izlemeler paylaşacağım. Yakında animasyonlarını da yapıp, merak edenler için After Effects proje dosyalarını...
  6. Adem GÖRDÜK

Kariyer Sitesi Logo Tasarımım

İlk felsefeyi unutmamak gerekir. '' Sadelik '' Çalışmanızda bu pek önde değil.
  7. Adem GÖRDÜK

Grafikerler.org

Çok daha fazla geliştirilmeli.
  8. Adem GÖRDÜK

Vodafone Reklam Animasyonu / After Effects

After Effects CS6 ile çalıştım. Dileyenler için proje dosyası ; https://www.mediafire.com/?c893ovu94bb0v9g
  9. Adem GÖRDÜK

Alternatif Volkswagen Logosu

@FurkanKADAYIFCI Beğenmenize sevindim. Photoshop ile Illustrator genel anlamda farklı alanlara karşılık gelen programlar olsa da, ikisini de bilmek avantaj sağlıyor doğrusu :) Teşekkürler.
  10. Adem GÖRDÜK

Kartvizit Tasarımı, başlangıç

Senin yaptığın çalışmaya sadık kalarak, eksiklerini söyleyerek değil göstererek iletmek istedim. İncelemek istersen bu da .Psd dosyası. http://www.mediafire.com/download/gcyobacgxb3h9ri/Kartvizit.psd
  11. Adem GÖRDÜK

Reklam Çalışması

Teşekkürler :)
  12. Adem GÖRDÜK

Reklam Çalışması

Çizimler Illustrator ile yapıldı, Ps ile düzenlendi.
  13. Adem GÖRDÜK

Adobe Photoshop Ve Diğer Program Eğitimleri

@Özge Mardi Bayar Çok güzel anlatımlarınız için biz teşekkür ederiz. Başarılar. :)
  14. Adem GÖRDÜK

Üniversitenin Web Sayfası Için Sanat Tarihi Bölümü Için Kapak Fotoğrafı Yapmaya Çalışıyorum Yardım

Üniversitenizin sayfasını buraya yazarsanız sayfanın renklerine göre bir şeyler yapılabilir. Ayrıca kapak fotoğrafı derken neyi kastediyorsunuz tam olarak ?
  15. Adem GÖRDÜK

Bir Kartvizitin Müşteriye Kadar Baştan->sona Evreleri (eğitim)

Teşekkürler, çok keyifli bir anlatım olmuş. Dersi okurken dayanamadım ben de sizinle birlikte ayaküstü kartvizit çiziverdim :D
  16. Adem GÖRDÜK

Alternatif Volkswagen Logosu

Illustrator ile yağtığım ufak bir modernize çalışması. :)
Yukarı Alt