Arama sonuçları

1. K

Full Satılık Kurgu Seti ( Macpro - Final cut pro 7 )

Merhaba arkadaşlar....Çok temiz kullanılmış kurgu setimizi komple satışa çıkartıyoruz...Kurgu setinde TRT 1 kanalında toplam 3 ayrı tv programın kurgusu yapılmıştır.Dışarıya hiç bir şekilde kiraya verilmemiştir.Üzerinde orjinal lisanslı full sürüm Final cut pro 7 kuruludur. Diger malzemeler...
  2. K

Google Seo Danışmanlık Hizmeti

Yaklaşık olarak 3 yıldır seo sektörünün içerisindeyim 70 yakın web sayfasını google da 1. sayfaya taşıdım .Google algoritmalarını ve güncellemelerini yakından takip etmekteyim... Internet trafiğinin % 93ü arama motorları tarafından oluşturulur. İnsanlar yapılan internet aramalarının %99 unda...
  3. K

Google da ilk sayfada çıkmak

Google Seo Uzmanı Seo danışmanlığı Hizmetlerimiz : sitenizin google argoritmalarına ve google kurallarına uymasını sağlamak, ve sitenizin googlede kelime olarak veya kategori olarak ve alt sayfa olarak birinci sayfada yer almasını sağlamaktır, sitenizin kelime bazlı olarak yapılan çalışmalarda...
  4. K

Web Tasarım İşleriniz Yapılır.

Web Tasarım İşleriniz Yapılır.. Domain 1 Yıllık + Hosting 1 Yıllık + Wp Web tasarım : 300 TL Ayriyeten isterseniz Google Seo Çalışması Yapılır : Max..2 Anahtar Kelime de 1 sayfa garantisi Fiyat : 900 TL E-ticaret web siteleri için fiyat işin yogunluguna göre ayriyeten belirlenir.. İletişim ...
  5. K

Firmanızın Tanıtım Filmi Çekiyoruz.

Hazırladığımız tanıtım filmleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir ve firmanızın vermek istediği mesajları içerir. Tanıtım filmlerimiz basit bir video görüntüsü değil size anlaşma kazandıracak özelliktedir… Verdigimiz Hizmetler Kurumsal tanıtım filmi çekimi Fabrika tanıtım...
  6. K

Seo Hakkında Faydalı Bilgiler

Seo Hakkında Faydalı Bilgiler 1. permalink Arama motoru optimizasyonu ile ilgilenen insanların öncelikle kesinlikle bilinmesi gerekenleri öğrenmesi ve her yeni proje veya site üzerinde bunları doğru bir şekilde kullanması gerekir. SEO temeli hakkında sağlam bir altyapı oluşturmak istiyorsanız...
  7. K

Backlink Hizmeti. Tek Paket Sadece 25 TL

konu kapanmıştır admin arkadaşlar konuyu sile bilir..
  8. K

Kitap Tanıtımı İçin Hazırladıgım Çalışma

Senaryo Yazımında Beş Temel Kavram
  9. K

Ürün Çekimi - Fotoğraf Çekim Hizmetleri

Ürün Çekimi Media ddf Olarak Ürün Fotoğraf Çekim Hizmetleri Vermekteyiz .Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet Müsteri Menmuniyeti… FARK YARATMAK iSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.. Günümüzün rekabetçi iş sektöründe,başarıya ulaşmanın sırrı Ürün fotoğrafları’nın kaliteli olmasından geçmekte.Yeni...
  10. K

3d Çizgi Film Yapımı

3d Çizgi Film Yapımı Birçok zorlu aşamlardan oluşan 3d çizgi film yapımı,Şu aşamalardan geçer..İlk olarak senaryo dahilinde karakterlere karar verirlir.Karakterler nasıl olacak ? Sorusu sorulur ve bu soru üzerinden karakterlerin giyiminden göz rengine kadar herşey el veya çizim programları...
  11. K

Yeni Çalışmam

Talu'nun Masalları
  12. K

Reklam Şirketi

Reklam Şirketi Media ddf Reklam Şirketi Prensipleri • Büyümek, gelişmeyi istemek ile başlar. • Her işin bir uzmanı vardır. İşi uzmanına bırakmanızı tavsiye ederiz… • Sizin memnuniyetiniz, bizim referansımızdır. • Sizi en üstlerde görmek, bizi çok sevindirir. • Biz, ücretimizi, sizden...
  13. K

3d Mimari Tasarım Hizmetleri

3d Tasarım Projelerinizi onay veya pazarlama amaçlı olarak yüksek kaliteli 3d çizim ve 3d animasyolara dönüştürüyoruz, hazırladığımız etkileyici 3d görsellerle sunum ihtiyaçlarınızda broşür,katalog, tanıtım filmi gibi çalışmalar hazırlamaktayız. İnşaat, yapı sektöründe firmanızın veya...
  14. K

3d Mimari Animasyon

3D Mimari Animasyon Media ddf Olarak Verdigimiz Hizmetler 3D Mimari Animasyon 3D Mimari Modelleme 3D Mimari Reklam Hizmeti 3D Mimari Tanıtım Filmi 3D Mimari Görselleştirme 3D Mimari Tasarım 3D Mimari Sunum İletişim http://mediaddf.com/3d-mimari-animasyon.html w w w . mediaddf . com
  15. K

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi TANITIM FİLMİ - HİZMETLERİ - ÇOK UYGUN FİYATLARA TANITIM FİLMİ HAZIRLIYORUZ. Günümüzde vizyon sahibi firmalar için önemli bir gereksinim haline gelen kurumsal tanıtım filmi,çekimi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz...
  16. K

Fuar Tanıtım Filmi Çekim Hizmetleri

Fuar Tanıtım Video Filmi Çekim Hizmetleri Fuar Tanıtım Filmi Çekim Hizmetleri Fuar veya Şirket Organizasyonu Video Çekimi; Günümüz dünyasında artık vazgeçilmezler arasına girdi Fuarlar. Ulusal ve uluslararası şirketler pazar paylarını artırabilmek, yeni müşteriler, yeni çözüm ortakları...
  17. K

Facebook Reklam - İşleriniz Yapılır

Facebook Reklam Facebook Reklamı Facebook Sayfa Reklamı Facebook da Reklam 5 Milyon Kişiye facebook Reklam ve Tanıtımı Facebook Sayfalarında Reklamın Size Yararı Nedir ?? 1-Milyonlarca kişinin dikkatle, her gün göz attığı facebook duvarlarında artık markanız da yer alacak.Yan bölümde...
  18. K

Web Tasarım İşleriniz Yapılır

WEB TASARIM Dünya yeniden şekilleniyor! Toplumların alışkanlıkları ve davranışları, web dünyasının sunduğu olanaklara göre hızla değişiyor. Köşe başında işlek bir iş yeri açmak yerine artık; "Google'da Nasıl Yerimizi Alırız" diye konuşur olduk. Her geçen gün çığ gibi büyüyen bu dev ağ...
  19. K

Tanıtım filmi Çekim Hizmeti

Media ddf olarak hazırladığımız tanıtım filmleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir ve firmanızın vermek istediği mesajları içerir.Tanıtım filmlerimiz basit bir video görüntüsü değil size anlaşma kazandıracak özelliktedir… Tanıtım Filmi Paketleri İçin Tıklayınız...
  20. K

Web Site ve Google Seo Çalışmalarınız Yapılır..

Web Site Çalışmalarını müsternin istedigi kodlama dilinde yapmaktayız... Wordpress Web Site Tasarımı Flash Web Site Tasarımı Flash ve Html Destekli Web Site Tasarımı Flash Banner/Resim Banner Tasarımı Kurumsal Web Site Tasarımı Facebook Hayran Sayfası Tasarımı ve Facebook Uygulama...
Yukarı Alt