Arama sonuçları

1. B

Staj

Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Kendimi geliştirebileceğim bir ajans arıyorum. Ücret talebim yok. (Anadolu yakasında yaşıyorum.) Programlar; Ilustrator, Photoshop, Indesign, 3ds max(başlangıç), Flash(başlangıç) İletişim: ismailburaksonmez@gmail.com
  2. B

Yetiştirilmek Üzere Acil Eleman Arıyoruz

İstanbul İstiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu yakınlarında bulunan şirketimize; Orta düzey Photoshop, word bilen eleman alınacaktır. Geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. İş tanımı: Basılı ya da bağımsız yazarların yazdığı kitapları e-kitap olarak dönüştürüp satışını yapmaktayız...
  3. B

E-Kitap Platformunda Yetiştirilecek Eleman Arıyoruz

E-Kitap Platformunda Yetiştirilecek Eleman E-kitap platformunda yetiştirilecek, bayan grafikerler arıyoruz. Bilmesi gerekenler: Photoshop, Word, bilmesi yeterli. İş ile ilgili geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. Yerimiz 4.leventtedir. İletişim: 0535 896 83 29 Cvnizi...
  4. B

E-Kitap Yapımı İçin Yetiştirilecek Eleman

E-kitap platformunda yetiştirilecek, bayan grafikerler arıyoruz. Bilmesi gerekenler: Photoshop, Word, bilmesi yeterli. İş ile ilgili geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. Yerimiz 4.leventtedir. İletişim: 0535 896 83 29 Cvnizi ismailburaksonmez@gmail.com adresine gönderin...
  5. B

Kişisel Flash Sitem

Merhaba, Flash programında yaptığım kişisel site çalışmamı değerlendirmenizi rica ediyorum. Açılma süresinide yazarsanız memnun olurum. Arkaplana ihtiyaç var mı yok mu kararsızım hala. http://www.buraksonmez.org/
  6. B

Odaya eklediğim 5 objeyi bulabilecek var mı ? :)

Alttaki odaya 5 adet obje yerleştirdim. Hem yerleştirdiğim objeleri tahmin etmenizi hem de gerçekçi durmuş mu ? Yorumlamanızı rica ediyorum.
  7. B

İstanbul /Grafiker

Plato Meslek YüksekOkulu'nda Grafik Tasarım son senem. Üsküdar'da ikamet etmekteyim. Ücret konusu önemli değil, kendimi yetiştirebileceğim bir yerde çalışmak tercihim. photoshop : orta İLLÜSTRATÖR: orta İNDESIGN : orta Flash : orta CorelDRAW : iyi Dreamweave: orta Yaptığım işlere...
  8. B

Flash Kişisel Site Çalışması

Merhaba, flash programında kişisel site yapıyorum. Henüz bitmedi ama yine de yorumlamanızı istiyorum. İlk açtığınızda anasayfaya tıklayın orasını açılış ekranı yapmayı düşünüyorum. Yorumlarsanız sevinirim. İçeriklere takılmayın onlar eklenicek mantık olarak yorumlarsanız sevinirim. Site...
  9. B

Manipülasyon Çalışması

Öncelikle merhaba, alttaki çalışma bir manipülasyon çalışmasıdır. Vize olarak teslim ettim. Sizler nasıl buldunuz? Yorumlarsanız sevinirim. Gerçek hayvanın ne olduğu konusunda da tahmin isterim. :)
Yukarı Alt