Arama sonuçları

1. delusionmaker

Comment by 'delusionmaker' in media 'Fotoğraf'

Olağan üstü :)
  2. delusionmaker

Gerçekten kusursuz :)
  3. delusionmaker

:)))))))):s8:
  4. delusionmaker

Çok başarılı :)
  5. delusionmaker

espirili olmuş tebrikler
  6. delusionmaker

Harika.. Emeğine sağlık.
  7. delusionmaker

tebrik ederim hepsi birbirinden güzel...
  8. delusionmaker

çok güzel gerçekten ellerinize sağlık..
  9. delusionmaker

İllüstrasyon (Çocuk Kitabı/Kitap, Karakter/Yaratık/Kostüm/Tipleme)

Merhaba, 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. Freelance ya da part-time çalışabileceğim bir iş arıyorum. Çocuk kitapları, kitap, öykü illüstrasyonlarından, karakter, yaratık ve kostüm tasarımlarına, tiplemere kadar istenildiği üzere çalışmalar sunabilirim. Portfolyomu incelerseniz eğer, sabit...
  10. Fotoğraf

Fotoğraf

Haçlı Seferi (Crusade) Tiplemeler - 26 Haziran 2010 "Bazen arkadaşlarımın ailelerine Haçlı Seferi düzenlemek istiyorum. Çünkü aileleri kendi seçimleri, hatalarını ve doğrularını yapıp onlarla yaşamalarına izin vermiyor." --- "Sometimes I want to go on a crusade to my friends' house...
  11. Fotoğraf

Fotoğraf

Kiraz (Cherry) Diğer Çalışmalar - 17 Temmuz 2010 Çocukken üzerindeki illüstrasyonları çok beğendim diye aldırdığım bir şiir kitabı vardı. Sonra içindekiler ya bir bir okundu ya da birileri tarafından okunması sağlandı. Kitapta, diğerlerinden daha çok sevdiğim birkaç şiir vardı. Bu çizimi...
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

"Have you seen my sister Evelyn?" Tiplemer - 13 Temmuz 2010 "Evelyn Evelyn" grubu için yaptığım ikinci fan art. Yine benim yaptığım ve Türkiye'den giden ilk fan art için: http://delusionmaker.deviantart.com/art/Two-headed-Girl-165791288
  13. Fotoğraf

Fotoğraf

Twitter Kuşları (Twitter Birds) Tiplemeler - Temmuz 2010 "Kafanda bir sürü Twitter Kuşu var!" --- "You have too many Twitter Birds on your head!"
  14. Fotoğraf

Fotoğraf

Sirk Üçlüsü (Circus Trio) Karakter Tasarımı - 26 Mayıs 2010
  15. Fotoğraf

Fotoğraf

Düşes (Duchess) Karakter Tasarımı - 17 Aralık 2009 Düşes'in diğer çizimler içini: http://delusionmaker.deviantart.com/art/Duchess-II-III-165793519
  16. Fotoğraf

Fotoğraf

Kış Keki (Winter Cake) Kitap İllüstrasyonu - 31 Aralık 2009 Kekten bir dilim kesip misafirine uzattı, "Ben yaptım, tüm hayal gücümle." --- She cut a slice of cake and handed it to her guests. "I made it myself, with all my imagination." Daha uygun çözünürlük için...
  17. Fotoğraf

Fotoğraf

Kötü Bir Şey (Something Bad) Kitap İllüstrasyonu - 28 Aralık 2009 "Neden kimse gelmedi?" diye sordu küçük kız ağlayarak. "Bilmiyorum," dedi koca canavar. "Ama neden?" dedi kız tekrar, "kötü bir şey mi yaptım?" --- "Why no one came?" asked little girl. "I dunno," said the huge...
  18. Fotoğraf

Fotoğraf

Tavşan Deliği (the Rabbit Hole) Çizgisel Psikozlar - 29 Eylül 2009 Daha uygun çözünürlük için: http://delusionmaker.deviantart.com/art/the-Rabbit-Hole-154666796
  19. Fotoğraf

Fotoğraf

Uriel R. Valentine Karakter Tasarımı - 2 Mart 2009
  20. Fotoğraf

Fotoğraf

Octavia Sharp Karakter Tasarımı - 9 Ekim 2008
Yukarı Alt