Arama sonuçları

1. M

Freelance Profesyonel tasarımcı arayanlara!!!

Merhabalar, Ben Murat Berköz. Yaklaşık 9 yıldır Grafik Tasarım alanında hizmet vermekteyim. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü ve Yan dal olarak Grafik Tasarım Bölümü okumaktayım. Çeşitli reklam ajansları, organizasyon ve prodüksiyon firmaları, yayın...
  2. M

freelance grafik tasarım işleriniz uygun fiyata sorunsuz yapılır!

Merhaba Ben Murat BERKÖZ. Yaklaşık olarak 8 yıllık grafik tasarım deneyimim ve 5 yıllık çizgi desen tecrübem mevcut. Grafik tasarım programlarına hakimiyetim dışında farklı tasarımlar ve kreatif fikirlere yardımcı olmaktayım. Kreatif işler, kolay ve uygun fiyatlı çözümler üretmekteyim. 8 yıl...
  3. M

grafik tasarımcı arayanlara(freelance / full time)

Merhaba Ben Murat BERKÖZ. Yaklaşık olarak 8 yıllık grafik tasarım deneyimim ve 5 yıllık çizgi desen tecrübem mevcut. Grafik tasarım programlarına hakimiyetim dışında farklı tasarımlar ve kreatif fikirlere yardımcı olmaktayım. Kreatif işler, kolay ve uygun fiyatlı çözümler üretmekteyim. 8 yıl...
  4. M

Freelance her türlü tasarım işi ve uygun fiyat!!!

5. M

gsf ye hazırlık kursu almak isteyenler ve tasarımcı olmak isteyenlere

Merhabalar Ben Murat BERKÖZ. Marmara Üniversitesi GSF Resim- Baskı ve grafik tasarım yandal mezunuyum. Güzel sanatlara hazırlanan arkadaşlar için özel ders vermekteyim. Ayrıca 8 yıllık grafik tasarım, art directorluk tecrübem mevcuttur. uygun fiyata grafik tasarım programları dersi almak...
  6. M

tüm tasarımlarınız uygun fiyata zamanından önce yapılır

Merhaba Ben Murat BERKÖZ. Yaklaşık olarak 8 yıllık grafik tasarım deneyimim ve 5 yıllık çizgi desen tecrübem mevcut. Şu anda Marmara Üniversitesi GSF RESİM Bölümünde okudum. Grafik tasarım programlarına hakimiyetim dışında farklı tasarımlar ve kreatif fikirlere yardımcı olmaktayım. Kreatif...
  7. M

grafik tasarımcı-art director-jr art direktör

Merhaba Ben Murat BERKÖZ. Yaklaşık olarak 8 yıllık grafik tasarım deneyimim ve 5 yıllık çizgi desen tecrübem mevcut. Şu anda Marmara Üniversitesi GSF RESİM Bölümünde okudum. Grafik tasarım programlarına hakimiyetim dışında farklı tasarımlar ve kreatif fikirlere yardımcı olmaktayım. Kreatif...
  8. M

uygun fiyatlara özel program veya çizim dersi

MERHABALAR, MARMARA ÜNİVERSİTESİ GSF RESİM/BASKI/GRAFİK BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİ OLMAMA RAĞMEN 6 YILLIK (AJANS, YAYIN EVİ,PRODÜKSİYON VS) GRAFİK TASARIMCI VE JR ART DIRECTOR OLARAK BİRCOK MARKA İLE BİRLİKTE GÖREV YAPTIM. PROGRAM BİLGİSİ OLARAK: ADOBE PHOTOSHOP ADOBE ILLUSTRATOR ADOBE...
  9. M

uygun fiyatlara freelance veya part time çözümler

MERHABALAR, MARMARA ÜNİVERSİTESİ GSF RESİM/BASKI/GRAFİK BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİ OLMAMA RAĞMEN 6 YILLIK (AJANS, YAYIN EVİ,PRODÜKSİYON VS) GRAFİK TASARIMCI VE JR ART DIRECTOR OLARAK BİRCOK MARKA İLE BİRLİKTE GÖREV YAPTIM. FREELANCER VEYA PART TİME OLARAK BASILI İŞLERİNİZİ SORUNSUZ, ZAMANINDA...
  10. M

Grafik tasarımcı

1986’ da İstanbul Kadıkoy’de doğdu. 1992 - 2000 tarihleri arasında İlköğrenimini tamamladı. 2000 - 2003 tarihleri arasında Kurtuluş Lisesi’nde orta öğretimini tamamladı. 2003 - 20.. hala devam etmekte olan çalışmalarını çeşitli ajanslarda,dergilerde,prodüksyon firmalarında...
Yukarı Alt