Arama sonuçları

1. Ozgul

A4 tek kırım broşur tasarımı

Aynı fikirdeyim.. Ayrıca arka sayfanın boşluk oranlarındaki uyumsuzluk da rahatsız ediyor.
  2. Ozgul

AI Kaydetme sorunu, Save/ Save As deyince...

Detaylı açıklamaların için teşekkürler Hakan..
  3. Ozgul

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın millet..:) Keyifli sabahlar, keyifli tasarımlar...
  4. Ozgul

Katıldığım İkinci Yarışma için Online Oyun Silah Tasarımı

Kazanmanı dilerim Hakan, hadi şaşırtma yine beni.:) Emeğine sağlık, mükemmel bir çalışma olmuş yine.:)
  5. Ozgul

Katıldığım bir yarışma için Tek Kırım Tebrik/Kutlama Kartı 3D Sunum

Tebrikler Hakan, açıkçası şaşırmadım.:)
  6. Ozgul

Haber Sitesi Tasarımı Psd

12 TL'ye alıcı bulamadınız anlaşılan.:) Teşekkürler paylaşıma...:rolleyes:
  7. Ozgul

icon nasıl tasarlanır

Bu sitedeki dersler işinize yarayacaktır: http://vector.tutsplus.com/category/tutorials/icon-design/
  8. Ozgul

Katıldığım bir yarışma için Tek Kırım Tebrik/Kutlama Kartı 3D Sunum

Çoook çok güzel... Umarım sen kazanırsın Hakan.:)
  9. Ozgul

Dök İçini Rahatla !

@Emre Şerim Aynı şeyi ben de düşündüm.:) Bekleyip, tepkileri görmek istedim ama bir siz karşı çıktınız.:) Eklenen tüm çalışmalar, onlara yorum yapılma hakkını açar. Açılmayan konu yoruma kapalıdır, söylenmeyen söz, gerçekleşmeyen bir eylem cezaya tabi değildir, vs... Bunu anlamak bu kadar zor...
  10. Ozgul

Yaratıcılığınızı Körüklemenin Yolları

@Şener CANÖZ Gazabına uğrayan benim gibi olsun Şener Abi.:) *** Rica ederim, faydalı olması dileğiyle...
  11. Ozgul

Sevdiğimiz Sözler

"Her yerde olmak hiçbir yerde olmaktır." Seneca Teknolojinin hayatımızdaki yeri ve buna bağlı olarak artan dikkat dağınıklığı ve hafıza zayıflığı düşünülecek olursa, sözün ne kadar anlamlı olduğu bir kere daha anlaşılır...
  12. Ozgul

Cena-Billboard Reklam Çalışması

Tipik huyumdur imla hatalarını ayıklamak.:) - "Lezzet'in" ifadesinde neden in ekini ayırdınız? "Lezzetin" değil midir doğrusu? - Nereden Yapıldığı kelimeleri büyük harf ile başlıyorken neden "önemli"nin baş harfi küçük kalmış ya da neden hepsinin baş harfi küçük değil? Bunu her yaştan insan...
  13. Ozgul

Yaratıcılığınızı Körüklemenin Yolları

Alıntılar sevgili Hasan Yalçın'a aittir. Dileyenler sitesinden farklı konularda bilgi sahibi olabilirler.
  14. Ozgul

bir çivi

Devam da edebilir. Bir söz bir dostluğu bitirebilir..
  15. Ozgul

Lise İçin Kompozisyan Yarışma Afişi

Hasan Dilsiz'in yorumuna ek olarak; "SENDE" değil "SEN DE" olmalı... Kolay gelsin.
  16. Ozgul

Gözlerimin nuru...

Ara ara uğramak lazımmış bu sayfaya.:) Çok çok güzel...
  17. Ozgul

Adobe Dreamweaver CS6 Dersleri

Sanırım dw derslerine verdiğim arayı artık bitirme zamanım geldi. Teşekkürler Ömer Bey..
  18. Ozgul

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın, keyifli sabahlar, keyifli tasarımlar..:)
  19. Ozgul

Paint Deyip Geçmemek Gerek..

Yanlış hatırlamıyorsam bunun bir de excel'de yapılan videosu vardı. İlgi ve azmin elinden görüldüğü gibi hiçbir şey kaçmıyor.:) Teşekkürler.
  20. Ozgul

Güneş... Güneş...

Zannettiklerimiz hayatımızı yönetmese keşke.. Çok güzeldi Tuncer Bey, kaleminize sağlık.:)
Yukarı Alt