Arama sonuçları

1. S

Seçimdeki renkleri değiştirme

Seçilmiş bir gruptaki özel bir rengi nasıl değiştiririm? FH'de bul değiştirin "sadece seçili bölgeye uygula" komutuyla bu yapılıyordu, İllustratorde ise rengi seçip fill color komutuyla değişiyor ama bu dökümandaki tüm rengi değiştiriyor. Sadece seçilmiş bölgedeki renklere işlem yapmak için ne...
  2. S

ekol dershaneleri

Arkadaşlar, ekol dershanelerinin vektörel logosunu arıyorum, yardımcı olacak biri varsa dua ederim :)
  3. S

ai hizalama

Freehandde kolayca yapabiliyordum ama ai'de beceremedim :( 1- 50x50 mm'lik bir resim var. 2- 30x30 mm'lik bir daire çizip üstteki resmi içine maskeledim (elma+7 ile) 3- 40x40 lık bir kare çizdim ve üstteki 30 mmlik daireyi karemin ortasına yerleştirdim. 4- Baskı kroslarımı çağırıp 40x40...
  4. S

illustratore resim ekleme

FH'de bir sayfaya çoklu resim eklemek istediğimde önce bir resmi çağırıyorum, yerleştirip çoğallttıktan sonra link komutuyla istediğim yerdeki resimlerle rahatlıkla değiştirebiliyordum. Illustratorde place ile resmi yerleştiriyorum ama yerleşmiş resimler nasıl başka resimlerle kolayca...
  5. S

Kirlenen klavye

Apple kablosuz bluetooth klavyem var, çok güzel estetik bir klavye ama ne kadar özenli kullanırsam kullanayım, tuşları 3 günde bir kirleniyor. Her gün temizlesem de başa çıkamıyorum. Şöyle klavyeye zarar vermeden (200 liraymış fiyatı :() etkili temizlik yapabileceğim bir yöntem var mı?
  6. S

mac os wmf preview

Başlıktanda anlaşılacağı üzere, elimde wmf formatlı binlerce clipart arşivi var, windowsta iken sorun yoktu ama macos'a geçince bu dosyaları ön izleme yapamıyorum, illa bir grafik işleme programında açıp bakmalıyım. Bunu pratik bir yolu vardır umarım. Sizce de öyle değil mi?
  7. S

Bilinmeyen font...

Uploaded with ImageShack.us Bu fontu bilen var mı?
  8. S

İllustrator 3 işlem yapamıyor mu?

MX'ten AI'ye geçiş yapıyorum. Yeri geldikçe sizlerden bilgi çalacağım :) Bir kare çizdim, onu ölçülendirmek için dişli hesabı yaptım. mx'te kare boyuna girip örneğin; 136*3.175/7 değerini girdiğimde çarpma ve bölmeyi aynı anda yapıp sonucu yeni ölçüye uyarlıyordu, aynı şeyi ai'de yaptığımda...
Yukarı Alt