Arama sonuçları

1. cengaver71

Herhangi Bir Resmi Eşit Olarak Parçalama :)

Arkadalar işinize yarayacağını umarak, sizlerle bu dersi paylaşmak istedim. İlk olarak Corell'de yeni bir sayfa açıp, herhangi bir resmi ımport edin. Sonra, Graph Paper Tool'u Seçerek Bir Tablo Oluşturalım, Ben dikey olarak 5'li tablo çizdim, ama siz istediğiniz gibi...
  2. cengaver71

Benden Yine Bir "YOL" resmi...

Aaah bu yollar, alıp götürüyor beni.
  3. cengaver71

Yazıya Bombe Verme...

Arkadaşlar, Corell e yeni başlayan arkadaşların işine yarar diye düşünüyorum. Ben göstermelik aptım ama, uğraşan arkadaşlar daha profesyonel işler çıkarabilir. kolay gelsin...
  4. cengaver71

Yine bir Kartvizit Çalışmam (yorum için)

Arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum, kendimi geliştirmem için buna ihtiyacım var.
  5. cengaver71

1 tane Kartvizit Örneği :)

yorumlarınız benim için öenmli arkadaşlar...
  6. cengaver71

Broşür Çalışmalarımdan bir örnek...

Yorumlarınızı Bekliyorum... Özellikle Mehmet Abi 'nin Dikkatine
  7. cengaver71

Kuruyemiş resimleri lazım

Arkadaşlar tabela tasarımı için yüksek çözünürlükde ve karizmatik, profesyonel kuruyemiş resimleri lazım, elinde olan yollasın...
  8. cengaver71

Logo Membaasi Burasi :)

Arkadaşlar Aradığınız logoları Vektörel olarak buradan indirebilirsiniz, güle güle indirin.çok güzel bi site.... http://www.logoturka.com
  9. cengaver71

benden birde "şehir" resmi

Arkadaşlar içimden geldi 1 tane de "gece şehir" , işinize yarar sanıyorum...
  10. cengaver71

2 tane "yol" resmi de benden

Arkadaşlar Umarım Beğenirsiniz Grafiker arkadaşların işine yarayacağını düşünüyorum. beğenenler replemeyi unutmasın.
  11. cengaver71

Objeleri Hizalamak

Corel Draw a yeni başlayan arkadaşlar için faydalı olacağına inanıyorum... Resim 1 'de gözüktüğü gibi birden fazla objenin hepsini seçiyoruz ve Ok işareti ile gösterdiğim "Aling and Distburite" menüsünü tıklıyoruz. Karşımıza çıkan pencerede, eğer objeler yatay sıralanacaksa...
  12. cengaver71

Esselamünaleyküm

merhaba, Grafikerler.org milletinin insanları. herkese paylaşımları için şimdiden teşekkürler
  13. cengaver71

Bas-kes İçİn Materyaller Lazim

Merhaba, bas-kes için elinizde daha kapsamlı çalışmalar varmı, arkadaşın biri bikaç tane koymuş ama, değişik, çalışmaları olan varsa paylaşsın "Kendimden Bahsetmeyi Sevmem, Şikayet Etmem, Çilemse Çekerim,Kaderimse Gülerim."
Yukarı Alt