Arama sonuçları

1. S

İnternetin Bedava Olduğu Ülke?

100 mbit fiberinternet sınırsız 500 ytl kim internet için 500.ytl verir aklım almıyor. 1yılda 6 milyar eski deyimle :)
  2. S

Freehand'de RGB'den CMYK'ya geçiş YARDIM...

freehand programına cmyk tif olarak getirdiğiniz resimlerin photoshopta merge visible olması gereklidir yani bekraund transparan kalmalıdır tif kaydederkende açılen pencerede ise transparanı işaretleyin resimleriniz freehand programına orijinal renklerde gelicektir. freehand da sağ taraftaki...
  3. S

Adobe Illustrator nasıl bir programdır?

Dostum çünki illustratorun mantıksız bi işleyiş tarzı var sağ kulağını göstermek sol elini kullanıyorsun. bir objeyi seçtiğin zaman ekranın her tarafında seçili obje görmek bana pek mantıklı gelmemişti. freehand programının bir iki eksiği vardı şu an onlar mevcut olsa idi illustrator cs 100 de...
  4. S

Freehand ile şunlar yapılabiliyormu ?

freehan programında istediğin kadar sayfa açabilirsin yazdığın yazının alt kısmında bir kare göreceksin ikinci sayfada yazı alanı açarak birinci sayfanın altındaki küçük karenin ortasından çekerk ikinci sayfaya sürükle böylece bütün yazıların bir birini takip edecektir. istirsen içinde yazı...
Yukarı Alt