Arama sonuçları

1. Şavaş Okta

3ds max eğitim kitabı

çok sağol paylaşım için :)
  2. Şavaş Okta

matbaaya grafiker

Tecrübeli değilim freehand ve photoshop'a hakimim photoshop'um üst düzeyde kartalda oturuyorum Bilge adamdan mezunum ilginize...
  3. Şavaş Okta

Matbaada staj yapmak istiyorum

Ben hala staj yeri arıyorum ekrem bey ile bağlantı kuramadık ilgilenenler varsa çok memnun olurum kartalda oturuyorum bilge adamdan sertifikam var freehand ve photoshopta çok iyiyim bir kaç reklam ajansında çalıştım ama matbaa bilgim olmadığından problem yaşadım
  4. Şavaş Okta

duman brushes

tamam bide öyle deniyim bende inen dosyanın uzantısı htm çünkü
  5. Şavaş Okta

duman brushes

yoo hayır ben biliyorum onu nasıl yapacağımıda biliyorum hata dosyanın uzantısıda htm olarak geçiyor yani ben abr olarak değiştirdim ama photoshop bu doğru bi photoshop dosyası değildir diyor..
  6. Şavaş Okta

duman brushes

Emine hanım ben bu brush'ı indirdim fakat sanırım abr dosyası değil photoshop klasöründeki brush klasörünün içine attım fakat load dediğimde dosyayı görmüyor yardımcı lursanız sevinirim.
  7. Şavaş Okta

sitemize nasıl ulaştınız ?

Tamamen tesadüf diyebilirim :D
  8. Şavaş Okta

Sizce en iyi komedyen hangisi?

Cem Yılmaz sonra Ata Demirer geliyor bence :)
  9. Şavaş Okta

Matbaada staj yapmak istiyorum

Matbaada staj yapıp bu işin baskı kısmınıda öğrenmek istiyorum iki ajansta çalıştım şimdiye kadar fakat baskı işleri nedeniyle sorun yaşadım. Bilge Adamda kurs gördüm. Photoshop'u ileri düzeyde biliyorum freehand'dede gayet iyiyim. İlgilenenler için şimdiden teşekkürler
  10. Şavaş Okta

kartvizit acil yorum bekliyorum arkadaşlar

Pek olmamış ya yazı karakterine verdiğin efekt word'daki efektlere çok benziyor daha orijinal yaparsan daha etkiliyeci olur :)
  11. Şavaş Okta

ilk logo tasarımım yorumlarınızı bekliyorum

Bencede olmamış renk seçimin yanlış bence ilk dikkatimi o çekti birde yazı karakterin zaten baya efektli birde sen efekt verince yorucu olmuş yazı karakterine sade bir şeyler yapsan daha hoş olurdu...
Yukarı Alt