Arama sonuçları

1. Ahmet Burak Bal

Logo Tasarımında Profesyonel Olun!

Ben Ahmet Burak Bal Grafikerler ve grafik tasarıma ilgi alaka duyanlar için bir Logo Tasarım Makalesi yazdım. Logo Tasarlanırken uyulması gereken kurallar ve ölçütler. Logo tasarımında profesyonel olmak için 8 altın kural. Logo hangi programlar ile tasarlanır. Bu programlar nasıl alınır...
  2. Ahmet Burak Bal

Su Afişi

Kardeşimin Ödeviymiş bir afş tasarladım. Buyrun. Tasarım: Ahmet Burak Bal
  3. Ahmet Burak Bal

Dosyalarınıza Grafiker.org İkonu.

Bilgisayarınızda açtığınız her hangi bir dosya için grafiker.org'u temsil eden ikon tasarladım buradan indirebilirsiniz. -Link Şu An Arızalı- Konuyu silmeyin. Düzelteceğim.
  4. Ahmet Burak Bal

"www.grafikerler.org" yeni evimiz için logo çalışmalarınız

Baştaki G Grafiker.org G'si olarak tasarlandı. Grafikerler.org'un Web Tasarımcılarının Logosu Grafiker.org'un Favori İkonu Her türlü sorununuzda imdadınıza yetişen tim. Üst Başlı Logosu. Ahmet Burak Bal - Haddi olmayarak tasarladı. Yorumlarınızı Bekliyorum.
  5. Ahmet Burak Bal

Logo Çalışması ABB

YamanlarVideoWeb Kulübünün her hafta yayımladığı PCBÜLTEN dergisi logosunu ben tasarladım. Yorumlarınızı bekliyorum Ahmet Burak Bal - 2008
  6. Ahmet Burak Bal

Sürrealite - Karakalem.

http://img301.imageshack.us/img301/6909/pict0012me9.jpg Çalışmanın Adı: Sürrealite Çalışmanın Amacı: Her şeyin farklı ama aynı elden yaratıldığının anlatımı. Ahmet Burak Bal - 2007 Kişisel Web Sayfası Yorumlarınızı Bekliyorum.
  7. Ahmet Burak Bal

Kaleme Zeval Olmaz, Heleki Renkli ise.

Merhaba sn. gragikerler.org'un kıymetli üyeleri. Ben Ahmet Burak Bal, Yamanlar Kolejinde öğrenciyim. Logo, banner, web, reklam vs. tasarımlarının yanında kurumsal kimlik çalışmaları dergi, gazete vb. dizgi veya sayfa tasarımları yapıyorum. Bu siteden şimdiye kadar haberimin olmaması çok kötü...
Yukarı Alt