Arama sonuçları

1. lovies

Bazen...

Bazen...
  2. lovies

Marmelat :)

Evde beslediğim kedim marmelo :)
  3. lovies

ilk web arayüz deneyimim ( e - ticaret )

Hayır Hasan öyle birşey demem doğru olmaz. Girip alışveriş yapan olur,lakin benim dile getirmek istediğim nokta orası değil. Örneğin bir markafoni,limango. Önceliği müşteriye daha anlaşılır ve kafalarının karışmayacağı göze hoş gelen bir tasarım çıkartmakta tutmuşlar. Demek istediğim yapmış...
  4. lovies

ilk web arayüz deneyimim ( e - ticaret )

Sektör ve hitab ettiği noktayı göz önüne alırsak,yetersiz.Fazlasıyla gelişmesi gerek. İnandırıcık ön planda olması gerekmekte,renkler kullanılan fontlar ve mizanpaj en dikkat edilmesi gereken noktalar,kullanılan görselleride unutmamalı siteye şekil veren en önemli kısımlardır.
  5. lovies

Hotel Web Tasarımı

Merhaba Cem, Yorumlarım olumsuz olacak,çünkü gerçekler söylenmezse eynı cizgide devam edeceksiniz. Öncelikle muhtemelen web alanında yenisiniz veyada devamlılığınız yok hobi niyetine yapıyorsunuz. Bu sektörde öncelik photoshop bilmek değil,onu herkes öğrenebilir,araştırmacı bir yapıya sahip...
  6. lovies

Upload sitesi arayüz tasarım

Arayüzden kastınız ? UI element deseniz daha doğru olurdu sanırım,arayüz geneli kapsar.
  7. lovies

Firmam için logo tasarımı istiyorum

Size ulaşabileceğimiz bir mail adresi bırakabilirmisiniz. Mail: loviestasarim@gmail.com
  8. lovies

Catering - Web arayüz

bu tarz çalışmalar gördükçe seviniyorum,tebrikler.
  9. lovies

Kitchen Box / Mutfak Planlayıcısı

@Hasan Güner Hasan Bey,ilgili link'e tıklayarak tam anlamıyla bir inceleme gerçekleştirmiş olursunuz.
  10. lovies

Canon EOS 1100D + 18-55mm + 75-300mm Lens + Çanta

Merhaba Arkadaşlar, Canon EOS 1100D + 18-55mm + 75-300mm Lens + Çanta / 2 Yıl Garanti Fiyat: 1,300 TL Mail: loviestasarim@gmail.com *Ürün 2-3 aylık üründür,piyasa değeri hepsi dahil 2.000 TL'dir. Canon EOS 1100D + 18-55mm : 1.200 TL 75-300mm Lens: 800 TL * Ürün elden teslim...
  11. lovies

@Ufuk Çınar Teşekkürler.
  12. lovies

Bidakka Logo Çalışması

@GVNKRMN Ne türden bir araştırma ?
  13. lovies

Lovies Tasarım & Yazılım

Merhaba, Şu anda hizmetini sürdürmekte olduğumuz web tasarım ve matbaa'ya dayalı grafik tasarım projelerimiz bulunmaktadır. Sizinde bu yolda web tasarım veya grafik tasarım ile ilgili ihtiyaçlarınız olur ise size yardımcı olmak isteriz. Referans Çalışmalarımıza Projelerimize *** Atın!>> /...
  14. lovies

Delkar Medikal

Simetri problemleri söz konusu,dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir,orta alt kısımda bulunan (üçlünün ortasından bahsediyorum) Delkar başlığı ile resim + metinleme tam simetri değil.Birde oldukça koyu bir backgraund kullanılmış gibi,tabi bu benim bakış açım.Emeğine sağlık.
  15. lovies

Reklam Topluluğu kurumsal kimlik çalışması

Düşünce ve uygulama 10 numara iyi bir sunum ile tatlandırmışsınız,tebrik ediyorum,ellerinize sağlık.
  16. lovies

Teşekkürler.
  17. lovies

Bidakka Logo Çalışması

@Hasan Güner Bakış açısından bakış açısına fark vardır,saygı duyuyorum.dikkate alacağım. @Özgül Teşekkürler yorum için.
  18. lovies

Bidakka Logo Çalışması

@Hasan Güner Kutunun içindeki kısımı neden anlamadınız gayet açıklayıcı logo ismi Bidakka kutucuk diye tabir ettiğiniz yerin iç kısmındada 1 yazmakta yanındada D yani dakikayı anlatmakta neyi anlıyamadığınızı anlayamadım açıkçası?
  19. lovies

Bidakka Logo Çalışması

Yukarı Alt