Arama sonuçları

1. desinatör

renk ayrımında püf nokta

öncelikle tüm arkadaşların yprumlarına teşekkür ederim. size paylaştıgım bu yontem bazı desenlerde pratık cozum olsun dıyedır. yogun tramlı prof bir işte bu uygulama tabıkı yapılmaz ama bır emprime firmasında tek çalışıyorsanız ve bazı desenlerı caqbucak halledıp asıl işe gerı donmek adına bu...
  2. desinatör

Tram,İpek ve Baskı aralık birimleri

teşekkürler emegıne saglık guzel acıklama
  3. desinatör

hadisenin çizimleri lazım arkadaslar

hadisenin jpg resmini corelde cok rahat vektörel yapabılırsın. cizmeden clipart haline gelir
  4. desinatör

desinatörlük hakkında bilgi

said bey pozlamadan once dıkkat etmenız gereken sey tram degerlerınız ve tramların netlıgı. kullanacagınız kalıba ve baskı çeşidine göre tram ve açı vermelisiniz. mesela 60 lık ipeke film cekecksiniz ve dıyelımkı baskınızda plastik olacak tram degeri 35 ila 40 olsunki kalıp tıkandıgında ipekten...
  5. desinatör

Bu Yaz Damgasini Vuran Desenlerim

http://rapidshare.com/files/102268186/freehand.rar.html işte size yukardakı desenlerın freehand calısmaları. tuketın :)
  6. desinatör

renk ayrımında püf nokta

arkadaşlar renk ayrımında sıze bir püf nokta sunmak ısterım. photooshopta actıgınız desenı once rgb yapın daha sonra ındex color yapın ındexı oklemeden once renk adedıtnı soracaktır (otomatık 256 yazar ) bunu 10 gıbı bır sınırda tutun ve okleyın. daha sonra ımage > mode > color table a gelın ve...
  7. desinatör

uzun bır ara verdım ama sıze yenı koleksıyonumu hazırlıyorum hepsını dosyalayıp verecegım.
  8. desinatör

temel tasarım ilkeleri

vallahi gözüm yemedi hepsini okumaya ama ıyı bılgıler. bılgı hezaman faydalıdır emegıne saglık
  9. desinatör

Herkese selamlar

arkadaşlar hoş geldiniz bende uzun zamandır gıremıyorum baya yogundum. gene beraberız
  10. desinatör

ben buraya freehand formatlarınıda koyduydum ama linki atılmış yada cıkarılmış. yönetici arkadaşlar belkide uygun bulmadı
  11. desinatör

kış sezonu bayan desenleri

Desen Zeminde Kotu Gozukebilir Onemli Olan Baskida Nasil Yapacaginizdir. Simle Yada Varakla Deseni Zenginlestirebilirsinz. En Kotu Desen Dediginiz Bile Size Baski Sonrasi Hos Gelebilir.
  12. desinatör

Nedemek Tabi Kullanabilirsiniz . Hem Artik KiŞa Hazirliga Basladim Zamanla Hepsini Paylasirim.
  13. desinatör

Emprime Soru - cevap

Tesekkur Ederim En Iyi Alisveris Bilgi Alisverisidir.
  14. desinatör

PhotoShop Mucizeleri Video

valla adamlar pir olmus .
  15. desinatör

Freehand'den Photoshop Cs3'e transfer

Arkadaşlar Freehand Den Photoshopa Vektorel Copy Paste De Sikintisi Olanlar Icin Tek Bir Onerim Var Gorecekseniz Hersey Duzelecek. , 1- Oncelikle Freehand Preference Lerinde --> Photoshop 4/5 Pixel Yapin 2- Freehanddeki Secili Pathi Editten--> Copy Special Yap 3- Karsiniza Cikan Seceneklerden...
  16. desinatör

Emprime Soru - cevap

Arkadaşlar Renk Ayriminda Size Cok Iyi Bir Tüyo Vereyim. Photoshopta Actiginiz Resmi Once Index Color'a Cevirin Renk Sayisini 10 Ila 15 Arasi Tutun Daha Sonra Tekrar Image Girin Ve En Altta Color Table Goreceksiniz Istemediginiz Renkleri Beyaza Cevirip Yok Edin Kalan Renk Sizin Istediginiz...
  17. desinatör

SIZE 60 TANE TASARIM VE DIZYNIMDAN OLUŞAN EN COK TUTAN KOLEKSIYONUMU SUNUYORUM. http://rapidshare.com/files/53732083/jpg.rar.html IKITANESINIDE GORSEL OLARAK SUNUYORUM UMARIM BEGENIRSINIZ:
  18. desinatör

merhaba arkadaşlar

tesekkür ederim evet 5 yıldır desinatörlük yapıyorum daha öncesi 3 yılımda grafiker olarak calıştım. Hayırlısı olur inşallah
  19. desinatör

Flaming Animals (Alevli Hayvanlar) ClipArt Dosyaları

hemen ındırıyorum tesekkur edrım
  20. desinatör

Funny_Animals

emegıne saglık
Yukarı Alt