Arama sonuçları

1. S

Buse Hanım iyi akşmlar https://www.grafikerler.org/konu/istanbul-siluetleri-vektorel.11894/ bu...

Buse Hanım iyi akşmlar https://www.grafikerler.org/konu/istanbul-siluetleri-vektorel.11894/ bu linkteki istanbul selüeti lazım fakat bulamadım mail atma imkanınız olurmu corel formatında semihgocmen@hotmail.com.tr Saygılarımla Semih Göçmen
  2. S

corel açılıyor ama tepki vermiyor

ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar... lakin bundan iki ay kadar önce corel aynı sorunu veriyordu pc de xp yüklüydü format atmam gerekiyordu virüslerden.windows 7 yi kurduktan sonra coreli tekrardan yükledim bir hafta kadar kullandım fontları yükledim yükledikten 2 hafta kadar sonrada bu...
  3. S

arzu hanım fontlar için corelin kendisinin yüklediği font navigator var yaklaşık 700 ye yakın font yükledim bu programı nasıl kaldırırım
  4. S

anlamıyorum ! bunu pcden kaynaklanan bir sorun olabilirmi fotorafa bakarmısınz ya !
  5. S

dostum daha öncede başıma geldi bu aynen dediğin gibi yaptım kaldırıp kurdum ama her defasında bu böyle olmamalı
  6. S

sıkıntıyı çözebilecek kimse yok herhalde :/
  7. S

yok ya cizicem kafayı bu sorun ikinciye oluyor geçen defasında tekrar kurdum düzeldi. ama bunu her defasında yapmak istemiyorum bunun bi kulaylıgı olmalı
  8. S

İşletim sisteminde görünen programlar bunlar..Bunlardan hangisini kapatmam gerekiyor
  9. S

onu denedim daha önceden ama aynı hatayı yapıyor corelde daha önceden yaptıgım çalışmayı açıyorum ancak soldaki çubuklar olsun tolsbaar olsun hiçbirine tıklanmıyor sol tıkladıgım zaman TINN sesini veriyor
  10. S

slm arkadaşlar coreli uzun zamandır kullanıyorum fakat 2 gündür coreli açıyorum ana sayfa geldikten sonra tepki vermiyor.bunun nedeni ne olabilir ?
  11. S

Maserati - Vektörel

emeğe saygı eline sağlık
Yukarı Alt