Arama sonuçları

1. erkan bayar

Kitap Kapağı-3

2. erkan bayar

Kitap Kapağı

Başka bir meslektaşım tarafından daha önce tasarımı yapılmış ancak beğenilmediği için yeniden tasarlamam istenen kitaplardan biri.
  3. erkan bayar

Dergi Kapağı Tasarımı

Firma logosu yazılar dahil kendi öz çalışmamdır. Fotoğraflar ve efektleri photoshopta çalışılmış Coreldraw' da ise çalışma tamamlanmış ve baskıya gönderilmiştir.
  4. erkan bayar

Logotype Çalışması

Açıkhava Reklamcılığı üzerine dijital baskı firmasına tasarladığım logo çeşitleri.
  5. erkan bayar

Tabela Tasarımları

Photoshopta yapmış olduğum ve sadece bir kaç brush ve renk uyumu ile neler yapabileceğinizi görebileceğiniz çalışmalar... Firmanın var olan tabelasında siyah bir arka plan üzerinde yanan harflerden oluşan tasarım mevcuttu ancak sektöre çok uygun değildi. Yukardaki tasarım daha uygun bulundu...
  6. erkan bayar

Grafiksel Bir Çalışma

Ticari amaç gütmeden, sadece o anki düşüncelerim ve yüksek oranda hayal gücümle yorumladığım bi çalışma. Çalışmanın bütününü photoshop programında yaptım. dökümanlarıda internet üzerinden edindim.
  7. erkan bayar

2008 Özel Takvim Tasarımları

ailelere özel 2008 için hazırladığım özel takvim tasarımı...
  8. erkan bayar

Logotype çalışmaları

Daha önceden farklı sektörlerdeki firmalar için hazırlamış olduğum bazı logotype çalışmalarım.
  9. erkan bayar

Kartvizit Çalışmaları-2

Bunlar da farklı sektörler için yapmış olduğum bir kaç örnek...
  10. erkan bayar

Kartvizit Çalışmaları

Hem yorumlanılması hem de yeni başlayan arkadaşlara örnek göstermek amacıyla yapmış olduğum bir kaç kartvizit tasarımını yayınlıyorum. Özelliklede aynı kartvizit için hazırladığım farklı çalışmaların yardımcı olacağını düşünüyorum.
Yukarı Alt