Arama sonuçları

1. a_tekiner41

İlk Site Tasarımım Yorumlarınız Çok Önemli

Merhabalar İlk site tasarımımı sizlerle paylaşmak istiyorum . Yorumlarınız benim için çok önemli Şimdiden yorumlarınız için sonsuz teşekkürler İlk Site Tasarımım ( Yapım Aşaması Devam Etmekte ) www.sirftiyatro.com
  2. a_tekiner41

Yardımcı Olursanız Sevinirim

Arkadaşlar ben sitemde jquery nivo silder plugınını kullanıyorum ana sayfada bır de colorbox ozellıgını kullanmak istiyorum ama ikisini aynı anda kullanamıyorum napmam gerek
  3. a_tekiner41

Yardımcı Olursasınız Sevinirim

Siteme Resimdeki gibi kutucuklar eklmek istiyorum ama alt resımdeki gibi 3 tane ekliyebiyorum 4 ncusunu ekledıkten sonra 3 ncu kutunu altına gecıyoo sağına geçmesi gerekirken yardımcı olursanız sevınrım
  4. a_tekiner41

Dreamweaver CS6 da tasarımla ile ilgili bir sorum olacak...

Tasarımı yaparken sitedeki slider kısmı yayınladığım da gözüküyor resimdeki gibi http://imageshack.us/photo/my-images/205/18040576.jpg/ Fakat Dreamweaver CS6 da tasarım sırasında gözükmüyor aşağıdaki resimdeki gibi oluyor bu sorunmudur? sorum ise neden/nereden kaynaklanıyordur. YARDIMCI...
  5. a_tekiner41

Yardımcı Olursanız Sevinirim

Mrb ben web tasarımda yenıyım kendı capımda bı sıte yapmak ıstıyorum hatta başladım bıle bi sorum olacak Resimde görülen içi sıyahla boyalı kare olan kısma flash bı anımasyon koymak ıstıyorum ama beceremedım bı turlu orya yerlestirmeyi yardımcı olursanız sevınrım . nerey koyacagımı...
  6. a_tekiner41

Acilll Yardımcı Olursanız Sevinirim

Sertifka alabilmem için bi oto kirala sitesi yapmam lazım ASP.NET MSSQL C# öğreniyorum oto kiralama sitesi teması nerden bulabilirm acaba
  7. a_tekiner41

Yaptığım İlk Afiş Tasarımım

YORUMLARINIZ BEKLIYORUM
Yukarı Alt