Arama sonuçları

1. F

A dan Z ye PHP dersleri

Arkadaşlar PHP öğrenemiyorum diye dert etmeyin.. Yada biraz bilgim var geliştirmek istiyorum diyorsanız sizin için kaçınılmaz bi fırsat….A dan Z ye Php derlerinde başka bir yerde bulamayacağınız bir çok konu akıcı bir dil ile anlatılıyor anlamamanız mümkün değil...PHP ile ilgili olarak...
  2. F

A dan Z ye HTML GÖrsel Anlatım Seti

Özellikle ben de web sitesi yapabilir miyim veya web sitesi için nerden başlamalıyım diyorsanız işte size başka bi yerde zor bulacağınız HTML dersleri….Arkadaşlar bu eğitim seti ile htmlde öğrenmediğiniz bi yer veya anlamadığınız bi durum kalmayacak… Sıfırdan herkesin anlayacağı şekilde...
  3. F

Wordpress görsel eğitim seti

Wordpress kurdurmak için artık başkasına ihtiyacınız kalmadı. Sıfırdan en basit dil ile her şeyi adım adım anlatlan videolarda hiç şey bilmenize gerek kalmıyor.Wordpress kullananların ve kendilerini wp konusunda geliştirmek isteyenlerin kaçırmayacağı bir eğitim…daha fazla paylaşım için Wordpress...
  4. F

Php görsel eğitim seti

Evet Arkadaşlar PHP öğrenemiyorum diye dert etmenize gerek kalmadı.. Yada biraz bilgim var geliştirmek istiyorum diyorsanız sizin için kaçınılmaz bi fırsat….PHP ile ilgili olarak sunduğunuz görsel eğitim setinde Hemen Hemen her konu ile ilgili video mevcuttur.Ben çok faydalandım size de tavsiye...
  5. F

Seo hakkında herşey görsel anlatım

Benim orta seviye webmaster bilgim var. Seo yu öğrenebilmek için webmaster sitelerinden bulduğum Seocuların çoğu izleyeceğiniz videodaki bilgileri anlattılar ve en düşük 25tl danışmanlık ücreti ödedim. Toplamda 100 tl civarında maliyetim oldu. Ama artık para ödemenize gerek kalmadı SEO Hakkında...
Yukarı Alt