Arama sonuçları

1. V

Disk yapıandırmasından sonra Tüm adobe programlarında çıkan hata !

Arkadaşlar ai, dw, ve flash programlarını açtığımda bu hatayı alıyorum normalde böyle bir hata yoktu lakin pcnin disk yapılandırmasını yaptıktan sonra oldu sanırım. Alakasını çözemedim işlerimde yarım kaldı. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim..
  2. V

Gerçekten acil bir soru

Ben yaptığım zincir çalışmasında zincire eklediğim blur efektini çalışmamla birlikte kaydedip kapattıktan sonra programı tekrar açınca onun kare kare olduğunu gördüm bu şekilde. Ai CS 6 Outline Stroke Expand veya Expand Apparance malesef işe yaramadı bu sorun yüzünden gerçekten çok zarara girdim...
  3. V

Proje Ödevim Bugün Teslim Edecem Fikirleriniz?

Illustrator çalışmam bu.. Proje ödevlerimden biri nasıl olmuş sizce kitap tasarımı ?
  4. V

Kolye bilezik aksesuar takı gibi tasarımlar

Bu gibi tasarımların sanal, taslak çizimini nerde yapabilirim arkadaşlar veya 3D goruntusunu, hangı programda yaparım?
  5. V

Facebook uygulamasından yaptım

Nasıl olmuş arkadaşlar ? İlk defa yapıyorum bu arada...
  6. V

Lütfen Yardım Arkadaşlar...

Arkadaşlar bu resim şuan yapım aşamasında ve şuan gösterdiğim kısmı 09.02.2012'den orjinalinki gibi bir tipografi yapmayı düşünüyorum. Şu patlama başlangıcını görüyor musunuz? Orayı fotoğraftan sildim ama şimdi 09.02.2012'den patlamanın başlangıcından tipgrafi yapmak istiyorum farklı...
  7. V

Elektrik kalp ritmi efekti :)

Arkadaşlar bu şekil kalp ritmini Bu şimşek çizgileriyle yapmak istiyorum yani kalp ritmi olucak ama şimşek şeklinde cızırtılı titrek bi çizgi yani şimşek efekti. Nedemek istediğimi anladınızmı ? Bunu nasıl yapabiliceğimi söylerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)
  8. V

T-Shirt tasarlamak için CMYK modda erişilememzlik

Tish-o'yu biliyorsunuzdur orda tişört tasarlamak için psde çalışma yaptım 2 günümü verip son adım olarak Filtre Galerisinden istediğim bir filtreyi seçicem Ama gördüğünüz gibi istediğim sonucu elde etmek için gerekli olan araçlara ulaşamıyorum. Denedim CMYK moddan çıkıp RGB modda aynı...
  9. V

Türkçe PS - Çalışma Diskinin Dolu Olması resim koydum

T-shirt tasarlamak için yaptığım çalışmada kenarları incelt komutunda bu hatayı alıyorum Acaba çözümü nedir nasıl kurtulabilirim ? Şimdiden teşekkürler...
  10. V

2 soru biri resimli

Bu hangi efektle yapılıyordu? Bu efektin adı nedir ? Cevaplayanlara şimdiden teşekkürlerimi iletirim :)
  11. V

Öğretmenime sordum oda bilemedi :D

İsmek grafikerlik kursundaki hocama sordum bilemedi. Gerçi bunun sorunun zorluğundan değil öğretmenin bilgisizliğinden kaynaklandığını biliyorum birde hoca bayandı herneyse :) Programda sihirli değnek ile seçim yaptığımızda birçok yerde aynı anda karıncalanmalar olabiliyor. Ben bu...
  12. V

Tam Olarak Hangi Dersler Vardır ?

Grafik ve Fotoğrafçılık alanında lise2'de hangi dersler olduğunu yazarsanız sevinirim. :)
  13. V

Lütfen yardım edin durumum çok kritik

Arkadaşlar ilk önce size durumumu anlatmak istiyorum hiçbir yerden doğru düzgün cevap alamadım son çare foruma yazayım dedim.. Ben 95 doğumluyum. Liseye başladığım sıralarda en başta bilişim okumak istiyordum can atıyordum. Türk Telekom Meslek Lise'sine gittim. Lise 1'i okudum bitirdim. Lise...
  14. V

Grafik eğitiminde matematik var mıdır?

Arkadaşlar ben bilişim okulunda okuyordum oraya bilgisayarı çok sevdiğim ve çok iyi kullandığım için gittim ama iş bölüm seçmeye gelince ortada kaldım çünük hepsi matematik tabanlıydı.. Ben bilgisayarın temelinde matematik olduğunu bilmeden orayı seçtim ve matematik tabanlı olduğunu bilseydim...
  15. V

İstanbul Avrupa Grafik Bölümü Olan Meslek Liseleri

Araştırmalarım sonucu gördümkü grafikerlik bölümü olan liseler daha çok kız meslek lisesi. Fakat tam olarak hepsini bulamadım bana istanbuldaki grafikerlik bölümü olan kız erkek farketmez tüm meslek liselerine nasıl ulaşacağımı söylerseniz çok sevinirim.
  16. V

Kırpa Aracı orantısız kırpamıyorum (soru)

Kırpa Aracıyla işlem yaptığım zaman sadece 4 köşede genişletip küçültülebiliyor bir türlü serbest seçim yapmayı bulamadım Aşağıdan ve yukarıdan büyütp küçültemiyorum eşit miktarda dikdörtgen şeklinde oluyor sadece.. Sadece 4 köşeden oynayabiliyorum boyutla. cevap verecekler için şimdiden...
  17. V

Alevli Varon!?

Herkese selamlar arkadaşlar.Orta düzeyde photoshop biliyorum ve bir sorum olacak ben boydan çekilmiş bir fotorafımda tüm üst taraflarımdan Fantastik dörtlüdeki alev adam gibi alevler yükselmesini istiyorum. Mesela başımdan kollarım ve ellerimden yükselmesini istiyorum.Acaba bunu nasıl...
Yukarı Alt