Arama sonuçları

1. umitkaragoz1988

Bölgesel futbol takımı dergisi hazırlama prosüdüleri

internetden biraz araştırdım yalnız sizin söylediğiniz gibi kültür bakanlığından ısbn gibi şeylerden bahsetmediler. yalnızca gerekli olan kişisil bir kaç belge istiyorlar. bölgesel olacağı için çok fazla teferruat şeyler gerektirmediğinden bahsediliyor. birde şu konuyu merak ediyorum. dergiye...
  2. umitkaragoz1988

dergi satışı yapılmıcak. ücretsiz dağıtılıcak her ay. ücretsiz olduğu için bu söylediklerinizi yinede yapmam gerekiyormu acaba
  3. umitkaragoz1988

ilçemin futbol takımının dergisini hazırlamak istiyorum. bu dergiyi her ay çıkarıcam. yalnız prosüdürler nedir. bu dergiyi çıkarabilmem için ne gibi izinler almam gerekiyor. kulübün dergi çıkarabilmem için başkanından izin almam yeterlimi yoksa patent falanda almam gerekiyormu. dergiye...
  4. umitkaragoz1988

Vergisiz Reklam Ajansı Açmak

aklımın ucunda yıllardır bir reklam ajansı açmak var. eğer yaşım dahada geçerse bu sefer kesinlikle açamam. içimde kuruntu oldu. eğer ajansı açıp batırsam bile rahatlamış olucam :) en azından denedim olmadı diyebilicem. ama benim amacım batmak değil bu işi hakkıyla yapıp mücadele etmek. hırslı...
  5. umitkaragoz1988

benim konum farklı. ben reklam ajansının nasıl açıldığı değil. benim imkanlarım doğrultusunda. reklam ajansı açmam mantıklımı. onu sormak istiyorum burada. -25 yaşında olduğum için vergi ödemicem -dükkan kendimin kira ödemicem -450 tl ek gelitrim var her ay ortalama aylık 1000 tl kazansam bana...
  6. umitkaragoz1988

arkadaşlar. biz grafiker 25 yaşlarında 2 arkadaş bir grafik ajansı açmaya karar verdik. açıcaz yer işlek olmayan biyerde ve kendi dükkanımız. kira derdi yok. ve 2014 ocak ayından itibaren 29 yaş altınada 3 yıl vergi ödemicek diye bir yasa çıkardılar. bizde bu yasadan yararlanıcaz. çevremiz geniş...
  7. umitkaragoz1988

cs6 iç pay verme

amacım. bir dergi çalışması yapıcam fakat sayfanın kenarına çok fazla yanaşmamak için mesala 5mm kadar kenardan uzak durmak istiyorum. dış payda olduğu gibi iç payda bırakmak istiyorum.
  8. umitkaragoz1988

cs6 iç pay verme

manuel olarak derken nasıl yapabilirim.
  9. umitkaragoz1988

cs6 iç pay verme

arkadaşlar illustrator cs6 kullanıyorum. sayfayı açmadan önce sayfa ayarlarını giriyorum dış payda verebiliyorum, fakat iç pay nasıl verebilirim acaba. cetvel aracı haricinde. dış pay verebildiğim gibi iç payda verebilirmiyim
  10. umitkaragoz1988

Photoshop ve İllustrator Pay Bırakma

2-3 mm pay bırakılırya sayfanın kenarına matbaada kesimde herhangi bir kayma hatası sonucunda sorun oluşmaması için dış pay bırakılır. bilmem anlatabildimmi. ındesingde sayfayı daha açmadan pay bırakılabiliyor photoshop ve illustrator de bu varmı.
  11. umitkaragoz1988

Photoshop ve İllustrator Pay Bırakma

arkadaşlar photoshopda ve illustratorde sayfayı açmadan önce pay nasıl bırakabilirim. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  12. umitkaragoz1988

Cam Bardak Çizimi (efekti)

tamam tşkrler link olduğunu geç farkettim. yardımlarınız için çok saolun
  13. umitkaragoz1988

Gradient Tool oval çekme hareketleri (yardım)

arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi kum saatindeki cam şeklini nasıl oluşturabilirim. gradient tool aracıyla oval biçimde çekme hareketi nasıl verebilirim yani resimdeki gibi gradient tool aracını nasıl kullanabilirim.
  14. umitkaragoz1988

pek anlayamadım anlatmak istedinden. birazdaha aydınlatıcı olabilirsen sevinirim.
  15. umitkaragoz1988

arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi cam bardak nasıl çizebilirim cam efekti nasıl yapabilirim acil yardım lütfen
  16. umitkaragoz1988

Bize her yer Trabzon!

trabzonlu ve trabzon sporlusun galiba. ben öyleyim öğretmenini düşünüp çalışma yapman güzel bi olay ama öğretmeninin resminin bulunduğu bölgenin çevresi çok boş olduğu için pek fazla hoş durmamış arka fona bişiler daha ekleyebilirdin mesela
  17. umitkaragoz1988

Illustrator de istanbul silüyeti...

güzel bi çalışma olmuş
Yukarı Alt