Arama sonuçları

1. Nurten Kaçmaz

Ramazan Davulcusu Ai Formatında *Ramazan Yaklaşıyor Kaçırmayın..

sadece ramazan görselleri kısmı açılıyor.... rica etsem görseller lazım. ilgilenirseniz sevinirim....
  2. Nurten Kaçmaz

Vistada vektörelleri resim olarak göremiyorum!!!!

çok teşekkür ederim... evet oldu. Yaşar Bey ilgilendiğiniz için çok tşkler.
  3. Nurten Kaçmaz

14 kullanıyorum. vista sistemini kullandıktan sonra bu tip problemle karşılaştırdım. şahsi pc mi xp ye çevirdim zaten... import ederken resimleri görebiliyor idim. vistada bunu göremiyorum maalesef.
  4. Nurten Kaçmaz

14 en son versiyon... daha evvel vektörelleri resim gibi gösteren bir program vardı. bulamadım. acaba vistaya uygun böyle bir program varmıdır?
  5. Nurten Kaçmaz

:) elbetteki:) iyi bir kullanıcıyım ama eskiden thurmb özellerine ait programlar olurdu. şimdi göremedim.
  6. Nurten Kaçmaz

vistada çalışırken importta resimleri resim olarak göremiyorum.... sıkıntım budur:))) xp de bu sıkıntım yoktu maalesef.
  7. Nurten Kaçmaz

Selam arkadaşlar. epey bir zamandan sonra vistada bende çalışmaya başladım. lakin sıkıntım vektörelleri resim olarak görememek. bunun için program ve eklenti olacakti bildiğim kadarıyla. formlarda bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler. kolay gelsin.
  8. Nurten Kaçmaz

Grafikerlerin uğradığı haksızlıklar.

Merhabalar... son günlerde benimde müstarip olduğum bir nokta olduğu için dikkatimi çekti. başkentte yazıyorum ve 7 yıllık bir grafikerim... 1,5 yıldır aynı firmada grafikerlik yapıyorum. ve maalesef krizin fırsatcılık olarak değerlendirildiği bir fimadayım. çünkü şu yogunluğun içerisinde iş yok...
  9. Nurten Kaçmaz

Allahın her verdigine şükretmek lazım

teşekkürler arkadaşım... her zaman şükretmek ve paylaşmak lazım.... saolasın
  10. Nurten Kaçmaz

Çeşitli Parke Resimleri

Teşekkürler Yaşar Bey...
  11. Nurten Kaçmaz

PNG Clipart for Photoshop - Zeytin Yağı ŞiŞesi

teşekkürler arkadaşım...
  12. Nurten Kaçmaz

Rekor Katılımla Gerçekleşen 1. Ankara Üyeler Buluşması Fotoğrafları

Ben çok rahatsız olduğum için katılamadım çok üzgünüm. keşke aranızda olabilse idim. üzgünüm... sizleri burdada görmek hoş ve sevindirici.. inşallah bir dahaki sefere...
  13. Nurten Kaçmaz

1. Ankara Üyeler Buluşması - 21.02.2009 Cumartesi

tamam abdullah... bende geliyorum.
  14. Nurten Kaçmaz

Corel Drawınız hızlı açılsın...

paylaşımınız için tşkler. bunu bilmiyordum.
  15. Nurten Kaçmaz

Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

öncelikle yılların ve zamanın değeri bu kadar basit algılanmamalı.. ortada verilen bir emek var ise siz istediğinizi ortaya koymuşsunuz. fiyat vermeniz uygun olmamış. burası paylaşma ve egitim sitesi. yapan kişiler olabilir ama o fiyata gibi küçük bir ve yetersiz bir çalışma ile yapar. ucuzdur...
  16. Nurten Kaçmaz

Acronis True Image İle ''Formata Son"

gerçekten teşekküre değer bir paylaşım... saolasın abdullah... sayende hem taşyıcı hardiskin hemde pc nin yedeğini almış oldum. arşiv için çok önemli..
  17. Nurten Kaçmaz

Klasör Şifreleme Yerine Klasör Gizlemeyi Tavsiye Ederim

:((( ben yapamadım... ama bu tekrar denemeyeceğim demek değildir... saolasın abdullah..
  18. Nurten Kaçmaz

Explorer Giriş Sayfanızı Değiştiremiyormusunuz? Buyrun Ozaman

:)))) sayende tamamen full oldum:) Çok tşkler Abdullah Kardeş..
  19. Nurten Kaçmaz

Ankara'da İkamet Edenler Bakmadan Geçmeyin

benim için uygundur Abdullah. Hem iyi olur... Msn üzerinden ekleyen ve görüştüklerim var.. ama kişisel olarak tanımak ve paylaşımda bulunmak güzel olur. bu tip bir organizasyon yaptığınız için tşkler...
  20. Nurten Kaçmaz

Photoshop Brush-Patterns-Backgrounds 2008 •Hi Res•

çok teşekkürler arkadaşım. emeklerine sağlık..
Yukarı Alt