Arama sonuçları

1. C

Konsept iPhone Uygulaması

Konsept olarak tasarladığım bir uygulama grafiği. Tasarımı Aşağıdaki Adreste Bulunan Portfolyomdan Beğenirseniz Sevinirim, Teşekkürler. Beğenmek İçin Tıklayın Lütfen! resim gönder
  2. C

3D Tipografi Çalışmam.

@No_Fe@R bilemedin malesef... corel draw + ps
  3. C

Hayko Cepkin

@_AH_ teşekkürler.. corel draw'da pen ile çizdim okadar.
  4. C

Cmylmz

5. C

Hayko Cepkin

6. C

3d max için uygun laptop? Acil.

Merhaba arkadaşlar...Grafik programlarında belli bir seviyeye geldikten snra şimdide 3d studio max programını öğrenmek için kolları sıvadım.Fakat programın ağır grafik özelliklerinden dolayı yeni bir pc'ye ihtiyacım var...masaüstü daha mantıklı biliyorum ama işim gereği laptopa ihtiyacım...
  7. C

Broşür Tasarımı yaptırılacaktır

caner.dnmez@gmail.com en uygun fiyata,en iyi tasarım için iletişime geçin lütfen....
  8. C

3D Tipografi Çalışmam.

paylaşmaya değer ilk 3d çalışmam...eksiklerimi veya ekleyebileceklerim hakkında yorumlarınızı bekliyorum..saygılar.
  9. C

Smartlight Kurumsal Kimlik Calismam

Tasarım gücü biraz zayıf kalmış gibi ama sade bir çalışma olarak bakılırsa güzel ellerine sağlık.
  10. C

İlk Çalışmam Üstadlardan Yorum Lütfen...

linkler sağlam görünüyor bnde..ama başka linktende upluoad edebilirim
  11. C

Müzik dergisi kapağı için eleştri ve öneriler.

dergi içeriğindeki tasarımlar güzel görünüyor fakat yeni ve daha iyi bir logotype'a ihtiyacınız var...dergilerde amblem kullanımı pek tercih edilmiyor bence daha güzel bir font ve o fontun üzerinde yapılacak bikaç uygulama işinizi fazlasıyla görecektr...
  12. C

İlk kartvizit çalışmam grafik 1.sınıf öğrencisiyim yorum ve eleştrilerinizi bekliyorum..şimidedn teşekkürler...
  13. C

İlk Kurumsal Çalışmam Grafik 1.Sınıf Öğrencisiyim Ve Lisede Makina Ressamlığı Okumuştum...Grafikle tanışalı 3ay gibi kısa bir zaman oldu...Bu işten gerçekten anlayan üstadların eleştrilerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.... Lütfen Forum Kurallarını İhlal Etmeyiniz.
Yukarı Alt