Arama sonuçları

1. Zeki KAYNAK

Efekt yardım

cevap aşağıdaki videoda kolay gelsin :)
  2. Zeki KAYNAK

Dertliyim kederliyim

Yazdıklarınızda haklı olmanıza karşın suçun birazda sizde olduğunu hiç düşündünüz mü? Ucuz etin yahnisi meselesi olmasın bu dedikleriniz?
  3. Zeki KAYNAK

Bilgisayarda başkai FTP'de başka | Yardım Lütfen

localde çalışmak böyle sorunları da doğurabiliyor malesef bu nedenle birçok üretici localde oluşan sorunlara destek vermiyor.. Webte çalışmıyorsa eğer bir yerde hata yapmışsın demektir localde çalışıyor olmasını bir kıstas olarak kabul etmeyin bence..
  4. Zeki KAYNAK

Matbaa sektöründe deneyimli Grafiker

düşük çözünürlükte gelen jpg yada pdf yeniden tasarlamadan baskıya hazır hale getirilebiliyor mu ? Bilen bana da öğretsin lütfen onca zamandır bu işi yapıyorum ben bilmiyorum şahsen
  5. Zeki KAYNAK

Sıfırdan Bir Site Kuralım (Resimli Ders)

Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir zamandır forumu pek ziyaret edemiyorum açıkçası o yüzden sorularınızı görmedim. Şimdi geç olsa da sırasıyla cevaplamaya çalışacağım. @fifa Evet. bu local'de yani sadece kendi bilgisayarımızda yaptığımız bir tasarım. Bir domain ve hosting alıp aynı işlemi...
  6. Zeki KAYNAK

Deneyimli Freelancer Art Director

Art Director freelance çalışabilir mi bana enteresan geldi belki ben bilmiyor olabilirim tabiki ama yinede garip geldi. Başarılar dilerim.
  7. Zeki KAYNAK

Takdirlerinize Bırakıyorum :))

@Kerim ÖKSÜZ uzman istemiyor ki kerim adam stajer arıyorum ya :)
  8. Zeki KAYNAK

İşte gurur gecemizden görüntüler...

Eski bir yönetim mensubu olarak gurur duydum. Grafikerler.Org gerçekten hak ediyor bu ödülü. Uzun zamandır giremiyordum face'ten öğrendim bende girip bir tebrik etmek istedim en azından. Başarılarının devamını dilerim Türkiye'nin En Bilge Forumu :)
  9. Zeki KAYNAK

Tasarım yalnızca Mac ile mi yapılır?

Pc kullananlar Mac, Mac kullananlar Pc tercih etmiyor bunun nedeni tamamen alışkanlıklar başka birşey değil. Bana sorarsanız mac beş para etmez ama mac kullanan birine göre de pc beş para etmez. Tamamen alışkanlık meslesi. Mac lere virüs bulaşmıyor meseleleri felan da tamamen safsatadan ibaret...
  10. Zeki KAYNAK

Yeni Hayat Hastanesi III Afiş Tasarımı

@mr.grafik dostum sana söyleyecek söz bulamıyorum iki çiçek yeşillik görünce piknik mi geliyor hemen aklına oda iyiymiş :) sağol yorumun için
  11. Zeki KAYNAK

The Anılife Otel Afiş Tasarımı

@Grafikerkin Herkes herşeyi sevecek diye birşey yok tabiki beğenmemiş olabilirsiniz. Ancak ufak bir düzeltme yapmam gerekiyor o çamaşır ipi felan değil resim banyolamak nedir bilirsin eminim işte gördüğün banyolanıp aslımış resimler. Yorumunuz için teşekkür ederim.
  12. Zeki KAYNAK

Photoshop Kapak yapımı (kutu yapımı )

@dogan005 efektlere lafım yok fakat böyle durması nasıl oluyor diyorsanız gerçekten ps ile çok aranız yok demektir. Bence realist bir değerlendirme ile çokta ps ile aranız yok diye düşünüyorum o nedenle size kutu yapmını video ders olarak veriyorum...
  13. Zeki KAYNAK

Grafiker veya Reklam Ajansı Niçin Emir Eri Olmaktadır?

Sorunu çok uzaklarda aramaya gerek yok herkes REALİST OLARAK bir kendine baksın önce. Kendi adınıza boyun eğdiğiniz o ufak tefek istekler şu yada bu şekilde bütünün parçası oluyor. Eğilmeyen bükülmeyen dik duran grafikerler sebatsız, kendini beğenmiş, şımarık, sorumsuz vs vs vs oluyor...
  14. Zeki KAYNAK

Grafik tasarım bölümü için yetenek şart mı? ne yapılmalı?

merhaba öncelikle hoşgeldiniz üniversitelerin grafik tasarım bölümleri özel yetenek sınavı ile öğrenci kabul ediyorlar tabiki bunun net ayrıntısını öğrenmek için giren birine sormak gerekir. Fakat grafik tasarım çok büyük bir alan bu okullar sizin ne kadar bilmenizi bekliyor girerken orasını...
  15. Zeki KAYNAK

Global logo tasarimim

bence vasat bir çalışma olmuş kusura bakamıyın tabiki can sıkıntısından öylesine yapılmış birşey olduğundan da olabilir ama sonuç yinede aynı
Yukarı Alt