Arama sonuçları

1. Zeki KAYNAK

Overseas Turizm Kapak Tasarımı

Broşürünü tasarladığım freelance müşterim overseas in kapak tasarımı. Alttaki istanbul'un olması taraftarı değildim fakat müşterimin illa olsun isteği yüzünden koydum. Ayrıca logo benim tasarımım değil bu iki ögeyi değiştirme şansım yok. Bakalım sizler ne diyeceksiniz.
  2. Zeki KAYNAK

Güncelleme Tamam :)

Bir süredir yürütmekte olduğum güncelleme çalışmalarımı tamamlayıp nihayet sitemin yeni arayüzünü bitirdirdim. Bakalım nasıl bulacaksınız. Zeki KAYNAK - Portfolyo Sitesi Not: Bu bir wordpress sitesidir. Ve ücretli bir tema kullanmaktadır. Kodlama yaptığıma dair bir iddam yok. Malum bazı...
  3. Zeki KAYNAK

Daha Neler Göreceğiz Acaba :)

İş arayış sürecinde hepimizin başına enteresan olaylar geliyordur ama ben sizlere ilanlara bakarken yok artık dediğim ilanlardan şöyle bir demet sunmak istiyorum. Grafik Tasarımcı ile Web Tasarımcı'nın aynı kefeye konulmasına zaten alışmıştık ama bunlar öyle böyle değil okuyun göreceksiniz...
  4. Zeki KAYNAK

Uyan Türkiye Bugün 19 MAYIS

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, bu vatan uğruna herşeylerini feda eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygıyla, rahmetle, minnetle anıyorum.
  5. Zeki KAYNAK

Starkey İşitme Cihazları Cam Giydirme

Starkey İşitme Cihazları için yapmış olduğum cam giydirme tasarımlarıdır.
  6. Zeki KAYNAK

Kas Logo Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kas Vana ve Flex Grupları için tasarımını yaptığım logo ve kurumsal kimlik.
  7. Zeki KAYNAK

Liva Dijital Katalog Kapağı

Liva Dijital Baskı Merkezi için hazırlanmış katalog kapağı tasarımımdır.
  8. Zeki KAYNAK

Dijital Baskı Merkezi Tasarımı

Dijital baskı merkezi için hazırlamış olduğum tasarımım. Bu tasarım er*tik olduğu ve müşteriye bunu izah edemeyecekleri gerekçesi ile reddedildi. :clap2: Greenpeace in yavru balıkların tutulmaması için SİZİNKİ KAÇ CM diye kocaman bir afişi vardı istanbul'da da billboardlar da...
  9. Zeki KAYNAK

ERKLamp Kapak Tasarımları

Led firması ERKLamp için tasarım aşamasındaki çalışmalardır. Henüz hiçbiri onay almamıştır. Firma kataloğuna kapak olarak kullanılacak. Kırmızı olan müşteri tarafından rezil edilen tasarımlara süper bir örnektir :D
  10. Zeki KAYNAK

Ptohoshop'ta Renk Ton Ayarlama (Görsel Ders)

Merhaba arkadaşlar nasılsınız. Bu seferde sizlere basit bir renk ve ton oynama sunumu hazırladım. Aslında en basit hali ile retouch denilebilir. Yoksa denilmez mi? Bırakın denilsin biraz havamız olsun 2 dk bozmayın ne olacak :D Şimdi öncelikle ne yaptığımıza bir bakalım isterseniz...
  11. Zeki KAYNAK

Photoshop CS5 Maske Efekti (Görsel Ders)

Merhaba arkadaşlar. Basit bir çalışma ile güzel bir sonuç elde edebileceğimiz bir maske efektini elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım. Şimdi öncelikle ben bu efekt için Google dan bulduğum bir görseli kullandım benimle aynı adımları izleyerek yapmak isterseniz öncelikle görseli...
  12. Zeki KAYNAK

Nihayet Bitirdim :) Yorumlarınız Lütfen

Bir süredir üzerinde çalıştığım kişisel portfolyo web sitemi nihayet bitirmeyi başardım. İçindeki bazı bölümlerde henüz veri olmadığının farkındayım fakat bugün yarın o bölümlerde bitirilmiş olacak. Sizlerden ricam kontrol edip fikirlerinizi ve yapıcı eleştirilerinizi sunmanız. Teşekkür...
  13. Zeki KAYNAK

8 Mart Türkiye'de Utanç Günü Olsun

Son zamanlarda haberleri izliyor, gazete okuyor musunuz? Peki utanıyor musunuz? Eğer utanmıyor iseniz biran önce doktora görünmenizde fayda var. Tabiki kadına yönelik şiddetin günden güne daha da çoğalmasından bahsediyorum. Aslında şiddet kelimesine çokta takılmayın daha da fazlası...
  14. Zeki KAYNAK

Katalog Baskı Fiyat Teklifleriniz Lütfen

Özellikler Ebat : 21X21 Sayfa : 56+kapak Renk : 4+4 Kağıt : iç: 170 gr. Mat Kuşe / Kapak : 300 gr. Mat Kuşe Laminasyon : iç : Mat Vernik Ö+A / Kapak : Mat Selofan Ön + Lokal lak Cilt : İplik, Amerikan cilt Özelllik : Kapakta Lokal Lak Adet : 500 - 1000 Ayrı ayrı sadece fatura...
  15. Zeki KAYNAK

Kayserili Grafikerler Dikkat !!!

Merhaba Arkdaşlar Nasılsınız İş yada eleman aramıyorum fakat kayserili grafiker arkadaşlarımı uyarmak istediğim özellikle de iş arayan arkdaşları uyarmak istediğim bir kurum ve kişi var. Kesinlikle bulaşmamanız gereken dokunursanız canınıza yakacağı kesin olan bir kurum. Bu site ve...
  16. Zeki KAYNAK

İçeriği ve Boyutu Değişken Div

Merhaba benim bir sorunum var bir site koruyorum sitenin en altına bir resim yerleştiriyorum. Bir Div açıp alt değerini 0 verip sayfanın en altına yolluyorum. Fakat bir sorunum var. Mesela ben 800 x 25 px lik bir resim ekliyorum bu div'in her çözünürlükte normal görünmesi için width...
Yukarı Alt