Arama sonuçları

1. Hayalperest10

Dönemsel

Merhaba, Üniversite öğrencisiyim. Yaz dönemi çalışmak istiyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi - Basım Yayın Bölümü Önlisans Mezunuyum. Yeni Yüzyıl Üniversitesi - Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde Lisansıma devam etmekteyim. Program Bilgim: Photoshop : İyi Final Cut: Başlangıç ( Premiere ile...
  2. Hayalperest10

Yaz dönemi çalışan

Merhaba, Üniversite öğrencisiyim. Yaz dönemi çalışmak istiyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi - Basım Yayın Bölümü Önlisans Mezunuyum. Yeni Yüzyıl Üniversitesi - Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde Lisansıma devam etmekteyim. Program Bilgim: Photoshop : İyi Final Cut: Başlangıç ( Premiere ile...
  3. Hayalperest10

Grafiker/ Bayan - Avrupa Yakası

1992 doğumlu üniversiteden yeni mezunum. Program Seviye : Freehand : İyi Photoshop : İyi İllüstratör : Başlangıç İndesıgn : Başlangıç Microsoft Office ( Excel,Powerpoint..) PC ve MAC kullanıyorum. Eğitim : Lise : Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü Üniversite : Yıldız...
  4. Hayalperest10

İstanbul Avrupa Yakası Bayan/Grafiker / Stajer

Grafiker olarak iş arıyorum. Liseden grafik tasarım , 2 yıllık basım yayın mezunuyum. 1 senelik de kurs aldım. İşin Tanımı : 20 günlük zorunlu staj ve sonrasında da bir süre kalabileceğim bir yer arıyorum . Duruma göre kalıcı olarak da çalışabilirim. Yeniliğe ve öğrenmeye açık biriyim...
  5. Hayalperest10

İÇeriğinde ne kullanmam gerektiğini bilen var mı ?

dshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhb
  6. Hayalperest10

Nasıl yapabilirim bir bakar mısınız ?

Arkadaşlar mc donalds için bir afiş tasarlayacağım. İçinde kendi fotoğrafım vektörel biçimde olmalı fakat resmi nasıl vektörel yapabilirim bilmiyorum. Kullandığım programlar photoshop ve freehand. Tasarım için bilgi ve öneri verirmisiniz lütfen
  7. Hayalperest10

Tecrübelerinizden yardım bekliyorum

Arkadaşları bir bisküvinin bilboardı , afişi ve promosyonunu yapacağım. Fakat bu ürünün saygınlık kazanması gerekiyor. Yani amaç çok satması değil. Belirli bir kitleye sahip olması yeterli. Bunu nasıl sağlayabilirim ne gibi simgeler sözler veya görseller kullanarak ? Aklınıza birşey geliyorsa...
  8. Hayalperest10

Sadece 5 dakikanızı bana ayırır mısınız lütfen ?

Merhabalar.. Sizlere birşey danışacağım.. A4 boyutunda bir ayna üzerine korku filmi olan 'MİRRORS' un afişini yapacağım. Aynaya baktığımda kendimi görmeliyim sizce nasıl birşey yapabilirim bana fikir verebilirmisiniz ?? Mirrors yazısını filan aynaya kendim yazacağım kırmızı boyayla.. Oyuncuların...
Yukarı Alt