Arama sonuçları

1. b3krkdk

Doğrusal Yazılım Logo Çalışması

Merhabalar saygıdeğer forumdaşlarım. Nasılsınız ? Başlıkta geçen isimle kurulacak olan bir yazılım firmasına logo tasarlamam istendi (ticari bir iş olmayacak) Ben logotype üzerinde küçük tipografik espriler ile bir logo tasarlamayı düşündüm amblem olmadan ama gelin görün ki 2 gündür aklıma...
  2. b3krkdk

Satış-Pazarlama için Masaüstü Yazılım Arayüz Çalışması

Merhaba arkadaşlar; Firmanın satış ve pazarlama için kullanacağı bir arayüz tasarımını sizinle paylaşmak istiyorum. Öncesinde web arayüz olarak karar verilip o şekilde tasarlandı fakat daha sonra sunum şekli değiştirilmek istendi ve tasarımsal açıdan bir kaç farklılıkla masaüstü yazılım arayüzü...
  3. b3krkdk

Yardim: Yeni Pc Konfigürasyon

Herkese iyi günler ve iyi çalışmalar... Uzun zamandır donanımsal gelişmelerden uzak kaldığım için tam olarak ne yapabileceğimi bilemedim açıkcası. Şu an çalışmakta olduğum firma da benim kullanacağım bir PC alınacak. Bu PC grafik işleri için kullanılacaktır ve genel olarak Flash, Photoshop...
  4. b3krkdk

Roll Up Ve Quick Banner Tasarımı

Konuda bahsi geçen tasarımlar, şu an çalıştığım firma için yapmış olduğum bu tasarımlar, fuarlarda ve toplantılarda önünde fotoğraf çektirilebilecek bir platform oluşturmak ve tabi ki tanıtım ve reklam amacıyla yapılmıştır. Bahsettiğim bu roll up ve quick banner tasarımlarını sizlerle...
  5. b3krkdk

Sunum dosyası (cepli dosya) tasarımı

İyi günler, iyi çalışmalar arkadaşlar, yaptığım bir cepli dosya tasarımını foruma atıyorum biraz hızlı bir reaksiyon almam gereken bir iş önerilerinizi ve düşüncelerinizi esirgemezseniz çok mutlu olurum...
  6. b3krkdk

Mouse önerileriniz

Grafiker ve grafiker olma yolunda ilerleyen arkadaşlarımızın en büyük sıkıntılarından biri de parmak ve el ağrıları. Bu ağrıların en büyük sebebi yarimizden elinde daha çok tuttuğumuz mouse'lar. Kendime yeni bir mouse almak istiyorum artık evde ve iş yerinde kullanmak için bana önerebileceğiniz...
  7. b3krkdk

Yıldırım beyazıt üniversitesi katalog

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi için yaptığım stratejik plan kataloğunun baskısı yapıldı, sizlerle paylaşıp fikirlerinizi alma konusundan biraz geciktim... Fakat eğer hatalarım var ise bunları görmek ve sonra ki işlerimde yine aynı hatalara düşmemiş olurum. Ki hatalarım dışında vereceğiniz...
  8. b3krkdk

Roll up tasarımı

Yaptığım ilk roll up tasarımı, baskıdan önce görüşlerinizi almak istedim. NOT: Ortadaki yazıların merdiven gibi olmasını iş sahipleri istedi bunu da belirtmek istedim... Saygılarımla... Ebubekir KADAK
  9. b3krkdk

Yazılım firması logo_isim değişikliği

Benle birlikte 2 arkadaşımında hayali olan ve çok yakın zamanda kurmak için ciddi adımlar atacağımız firmanın logo tasarımı ile ilgili daha önce bir konu açmıştım. Yapılan o logo tasarımındaki amblem sabit tutularak firmanın ismindeki değişiklikten ötürü (akıldan kalıcılığını arttırmak ve türkçe...
  10. b3krkdk

Minimalist afiş ve yaratıcılık

O kadar hoşuma gitti ki sizinle paylaşmak istedim. Bu yaratıcılık, bu fikir, bu tasarım, bilgi, kültür, algı, zevk .... bıdı bıdı bir sürü şey. Eeee bu arkadaşda tasarlayan grafikçi güya bende mi ? (Allat'tan kendimi öyle ithaf etmiyorum... :) ) Tasarımın sahiplerini bilmiyorum ne yazık ki ama...
  11. b3krkdk

Grafik bölümü yüksek lisans

Herkese iyi günler, iyi çalışmalar. Ben Hacettepe Üni. Bilgisayar ve Öğretim Tekn. Eğitimi bölümü mezunu olup grafikerlik yapmaktayım. Ve kendimi bu alanda geliştirebilmek adına yüksek lisansımı bu alanda yapmak istiyorum. Ankara'da ikamet ettiğim için Ankara'da bulunan üniversiteleri (devlet...
  12. b3krkdk

Kapak: emekli mehmet efendi

Herkese iyi günler, şu an için daha şablon aşamasında olan bir kapak tasarımını sizlerin yorum, öneri ve eleştirileri için foruma ekliyorum. Biraz yazarın isteği biraz benim düşüncelerim falan falan... Sonuç olarak şu an böyle bir şey ortaya çıktı :) NOT: Mock-Up' dan ötürü bazı renk ve boyut...
  13. b3krkdk

Text color sorun

İyi günler saygıdeğer forum sakinleri, bir sorun ile karşılaştım ve nasıl düzelteceğimi bulamadım. Bir arkadaşım kesin daha önceden yaşamıştır aynı sorunu ve bana yardımcı olur diye düşündüm. Sorun şu; aşağıdaki ekran alıntılarına baktığınızda da fark edeceksiniz. PSD formatında herhangi bir...
  14. b3krkdk

Kayık tepe operasyonu kapak tasarimi

Tasarım ile ilgili yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. 1 hafta sonra baskıya girecek bir kitap hala üzerinde değişiklik yapabilecek zamanım var. Bu konuda sizin de yardımlarınızı, o keskin bakışlarınızı esirgemeyeceğinizden eminim... :) Buyrun o zaman...
  15. b3krkdk

Yarışma için afiş

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çankaya Müftülüğünün ortaklaşa hazırladığı 'Kutlu Doğum Haftası' kapsamında yapılacak bir yarışma için hazırladığım bir afiş çalışması. Son hali verilmemiş durumdadır ve bende düşüncelerinizi, önerilerinizi almak için foruma eklemek istedim. Düşüncelerinizi...
  16. b3krkdk

Aero matics stencil font türkçe

Elinde Aero matics stencil fontunun türkçesi olan var mı? Azıcık acil yardımcı olursanız...
  17. b3krkdk

Yıldırım beyazıt üniversitesi katalog (kare)

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi için yaptığım kataloğu siz değerli üyelerimizin yorumları için ekliyorum... NOT: Arka kapak Mock-Up dosyası bulamadığımdan ötürü terstir.
  18. b3krkdk

Kare, booklet katalog mock up istek

Bugünler de forumda çok fazla şey istiyorum galiba... Kusura bakmayın artık. Elinle kara katalog mock up dosyası olan arkadaşım var mıdır? Yemin ederim çok dua edecem ona...
  19. b3krkdk

Anadolu sağlık-sen: broşür - çift kırımlı a4

Anadolu Sağlık-Sen için yaptığım ve baskısı gerçekleşen çift kırımlı A4 broşür... Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum... Baskısı yapıldığı için geç sayılmaz az adet basıldı, önerileriniz bundan sonra ki baskılar için dikkate alınacaktır...
  20. b3krkdk

Metro da kullanılmak üzere afiş tasarımı

Çalıştığım firmanın metrolarda bulunan vagonlarda ki reklam panolarında kullanılmak üzere tasarlanmış 50X70 ebadında olacak afiş tasarımı. Tasarımla ilgili eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum, saygılarımla...
Yukarı Alt