Arama sonuçları

1. SNSİZ

kaydetme butonu aktif değil sebebi nedir?

neden aktif değiller yardımcı olurmusunuz???
  2. SNSİZ

Tebrik mesajı gönderme

konuyu nereye açacağımı bilemedim tebrik mesajı göndericem ama müşterilerin maili ilk açtıklarında mesajı ve resmin görünmesini istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :confused:
  3. SNSİZ

CorelDraw'da yazı yönü

arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinrim yazmaya başladığım anda 270 derecelik açıyla yani aşağı doğru başlıyor yazı nasıl düzeltebilirim sıfırlayınca düzeliyor ama sürekli bunu yapmak gerekiyor yardımcı olurmusunuz :(
  4. SNSİZ

maskot çizimim

arkadaşım içi hazırladığım maskot çizimim (kankalara değer :)
  5. SNSİZ

başka bir altarnatif varmı acaba?

arkadaşlar üsteki resimdeki gibi üstten aşağıya doğru nasıl silikleştirebiliriz ben silgi aracı ile yapıyorum ama tam istediğim gibi bir sonuç alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  6. SNSİZ

Sena Kozmetik - Kurumsal Kimlik

7. SNSİZ

iki çalışmadan hangisi sizce?

arkadaşlar ilk önce kartvizit çalışmam nasıl olmuş ve eğer olmuşsada hangisi daha uygun olur amblem ortadamı yoksa baştamı olsun???
  8. SNSİZ

yolcu

umarım beğenirsiniz resimlerin hepsi farklı bir resimden alımıştır.
  9. SNSİZ

başlık bulamadım :)

kendi fotomun üzerinde yaptığım bir çalışma :)
  10. SNSİZ

corelde dergi hazırlamak

arkadaşlar corelde bu şekilde bir sayfa hazırlamam gerekiyor forumda anlatımı var ama şuan işim acil olduğu için sanırım bulamıyorum yardımcı olurmusunuz nasıl yapabilirim ????yazıları resimlerin yerleşimine göre nasıl hazırlayabilirim
  11. SNSİZ

photoshop ve corel kardeşliği :)

çizimi corelde gölgelendirmeler ve efektler photoshopta yapılmıştır tamamı benim çizimim kalıp kullanmadım beğeninize sunuyorum :)
  12. SNSİZ

ilk kitap kapağı tasarımım

ilk kitap kapak çalışmam bakalım beğenecekmisiniz :)
  13. SNSİZ

kumpirr

arkadaşlar tasarımı ve çizimi bana aittir corelde hazırlandı marka hayalidir yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum :)
  14. SNSİZ

transparan yapma

arkadaşlar freehand de transparan nasıl yapılıyor ?
  15. SNSİZ

photoshopta dekupe yapıp corele almak

arkadaşlar corelde herhangi bir nesneyi dekupe ettikten sonra layerlı şekilde yani dekupeli photoshopa alabiliyoruz aynı işlemi photoshopta yapabiliyormuyuz photoshoptan dekupeli bir birşekilde corele alabiliyormuyuz yardımcı olurmusunuz :o
  16. SNSİZ

eraser tool ile ilgili sorun

arkadaşlar büyük bir ihtimalle bilgisayar ayarlarından kaynaklanıyor ama ben çözemedim silgi işlemini kullandığım herhangi bir çalışmada renkler bu hali alıyor renk geçişleri çok belli oluyor yardımcı olursanız sevinirim:o
  17. SNSİZ

save optimazed as yok yardım lütfen

merhaba ben photoshop CS2 kullanıyorum animasyon hazırladıktan sonra kaydedicem ama save optimazed as yok acaba programdan mı kaynaklanıyor.Benimmi yüklemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
  18. SNSİZ

nasıl yapıldığını söylermisiniz

nasıl ve hangi programda yapıldığını söyleyebilirmisiniz.
  19. SNSİZ

corelde ilk çalışamam

ilk çalışmam olduğu için zorlandım biraz ama değdi sanırım ya sizce ?
Yukarı Alt